Více
  12.7 C
  Czech
  Čtvrtek, 6 října, 2022
  HomeOstatní

  Ostatní

  Redakční výbeř

  DALŠÍ ZPRÁVY

  Vše o playoffs OWL 2022 Summer Showdown

  Play-off Overwatch League 2022 Summer Showdown brzy začne a všechny týmy v obou regionech se kvalifikovaly do svých regionálních turnajů. Po skončení posledního dne kvalifikace se do play-off nepodařilo vtěsnat týmům Los Angeles Gladiators a New York Excelsior. To znamená, že týmy London Spitfire a Florida Mayhem odlétají do Toronta jako poslední dva kvalifikované týmy v regionu.
  Gamescom 2022

  Největší tituly představené na letošním Gamescomu

  Po dvou letech se v Kolíně na Rýnem opět konala dnes již kultovní herní akce Gamescom. Na ní byla představena spousta zajímavých titulů. Zde jsou ty největší z nich.

  Vývojáři Apex Legends stále nenašli řešení na chybu v systému odměn

  Hráči Apex Legends, kteří trpěli závadou v hodnostních odměnách, jež ovlivňovala hru, si možná budou muset na opravu ještě chvíli počkat, protože se zdá, že společnost Respawn stále pracuje na identifikaci problému.

  EBay odkoupí TCGplayer za 295 milionů dolarů

  Trh se sběratelskými karetními hrami se ve velkém sjednocuje, protože společnost eBay uzavřela novou dohodu o převzetí předního tržiště pro karetní hry TCGplayer za 295 milionů dolarů.
  LA Gladiators, Overwatch

  Overwatch 2 už se další bety nedočká

  Po skončení prvních dvou betaverzí hry Overwatch 2 potvrdil ve čtvrtek na Twitteru obchodní ředitel a viceprezident Jon Spector, že až do spuštění předběžného přístupu nebudou žádné další veřejné betaverze. Reaguje tak na zvědavost fanoušků po skončení druhé bety. Díky této zprávě si hráči budou muset na další hraní Overwatch 2 počkat dva měsíce.
  Sídlo firmy Blizzard

  Statistiky naznačují, že Diablo: Immortal je nejhranější Diablo hrou vůbec

  Hra Diablo Immortal zaznamenala obrovský úspěch, možná dokonce větší, než společnost Activision Blizzard kdy očekávala. Titul pro mobilní zařízení a PC je skvělým zážitkem, který hráče vrací do klasických dob Diabla a zároveň zavádí některé nové mechaniky a funkce pro novou generaci hráčů.
  LA Gladiators, Overwatch

  Los Angeles Gladiators se stali šampiony Midseason Madness

  Tým Los Angeles Gladiators porazil ve finále Overwatch League 2022 Midseason Madness tým San Francisco Shock 4:2 a stal se šampionem této fáze. Stali se tak šampiony etapy v sezóně 2022, kteří zvítězili také v Kickoff Clash.

  Co přinesla poslední aktualizace Overwatche 2?

  Nejnovější patch pro hru Overwatch 2 obsahuje významné změny v Moiře, která kromě dalších změn ve výbavě získala i novou schopnost. V těchto poznámkách k patchi se také významně změnila postava Mercy.

  Steve Rubin přebírá návrh kompetitivní části Legends of Runeterra

  Bývalý profesionální hráč Magic: The Gathering a herní designér Legends of Runeterra Steve Rubin si do svého životopisu připsal organizovaný herní design a zároveň plánuje přispět k vyvážení a designu karet.

  Apex Legends šampionát boří rekordy ve sledovanosti

  Zatímco hráči Apex Legends Global Series včera v Raleighu v Severní Karolíně zářili na pódiu, ALGS měla plné ruce práce s nastavováním nových měřítek sledovanosti. Společnost Esports Charts oznámila, že velké finále této akce dosáhlo maxima více než 632 000 souběžných diváků.
  Apex Legends

  HisWattson se stal nejlepším hráčem Apex Legends

  Šampionát Apex Legends Global Series v neděli korunoval nového mistra světa a zároveň jmenoval nového MVP turnaje. Nejcennějším hráčem turnaje se stal herní lídr Furia Jacob "HisWattson" McMillin, což není žádné překvapení.

  San Francisco Shock přidávají na soupisku hráče tanků mikeyyho

  Tým San Francisco Shock těsně před druhou fází sezóny 2022, Midseason Madness, zapsal na svou soupisku amerického tanka Michaela "mikeyy" Konickiho. Jako dlouholetý hráč tanků ve významných týmech, jako jsou Boston Uprising a univerzitní tým Maryville Esports, se nyní vrací do hlavní ligy.

  Overwatch vzdává hold oblíbenému streamerovi Joomlovi, který minulý měsíc zemřel

  Smrt dlouholetého streamera a vysoce postaveného hráče hry Overwatch Joomla25 potvrdili jeho přátelé na sociálních sítích v úterý 24. května.

  Zaměstnanci TSM popisují fungování organizace

  Podle zprávy deníku Washington Post vytvořila společnost TSM, jedna z největších esportových organizací v Severní Americe, toxickou pracovní kulturu a možná dokonce porušila pracovní zákony ve státě Kalifornie.
  Sergey Glamazda, Virtus.Pro

  Generální ředitel Virtus Pro opouští organizaci, mluví se o rozpadu celého Dota 2 týmu

  Po více než dvou letech se cesty společnosti Virtus.pro a jejího generálního ředitele Sergeje Glamazdy rozešly a mateřská společnost ESforce Holdings oznámila, že po reorganizaci, která zruší pozici odcházejícího generálního ředitele, se bude spoléhat na tým špičkových manažerů.