Více
  23 C
  Czech
  Pondělí, 16 května, 2022
  HomeOstatní

  Ostatní

  Redakční výbeř

  DALŠÍ ZPRÁVY

  Team Liquid v závěrečných zápasech Pro League převálcoval soupeře. Na celkový triumf to nestačilo

  Tým Liquid vyhrál závěrečnou sérii zápasů NA Pro League a díky dominantnímu výkonu, který zahrnoval tři vítězství v šesti zápasech Apex Legends, si upevnil místo na stockholmské LAN s dotací 1 milion dolarů.

  Peter Zhang vyvrací očernující tvrzení o jeho působení v TSM

  Bývalý šéf vývoje hráčů u TSM, Zhang "Peter Zhang" Yi ve středu na Twitteru vyvrátil tvrzení z článku Dexerto, že působil jako mezinárodní agent pro čínské hráče u TSM.

  Nový únik dat z Apex Legends odhalil 9 legend a novou battle royale mapu

  Leakeři z Apex Legends tvrdí, že našli další obsah, včetně devíti dalších legend, pěti dosud nevydaných zbraní, nových Heirloomů pro Crypta a Valkyrie a zcela nové mapy s názvem Divided Moon, a všechny soubory vypustili na internet.

  Společnost CD PROJEKT RED oznámila vývoj nové hry ze série Zaklínač

  Společnost CD PROJEKT RED v pondělí oznámila, že polské studio pracuje na novém dílu hry Zaklínač. Novinka bude vytvořena v Unreal Engine 5, nikoliv v REDengine, který byl použit pro Zaklínače 2 a Zaklínače 3.

  Ukrajinský úředník vyzývá vývojáře her, aby opustili ruský trh

  Místopředseda ukrajinské vlády a ministr digitální transformace Ukrajiny Mychajlo Fedorov ve středu napsal dopis herním vývojářům. Požaduje po nich, aby se dočasně stáhli z ruského trhu a zablokovali ruským a běloruským esportovým týmům a hráčům účast na esportových akcích.

  Týmy Overwatch League se na Twitteru pochlubily novými hashflagy pro sezónu 2022

  Do začátku sezóny 2022 Overwatch League zbývá už jen něco málo přes dva měsíce. Fanoušci netrpělivě čekají na jakékoli novinky nebo aktualizace týkající se živých akcí, kompletních rozpisů nebo představení rané verze Overwatch 2 pro týmy.

  Mezinárodní esportová scéna reaguje na situaci na Ukrajině. Týmy ve velkém mění loga

  Po ruské invazi do země, která začala v časných ranních hodinách místního času, vyjádřilo na sociálních sítích podporu Ukrajině několik esportových organizací. Na Twitteru změnily G2 Esports, Ninjas in Pyjamas, Astralis a další organizace loga svých profilových obrázků na modrou a žlutou, které představují barvy ukrajinské vlajky.
  snip3down

  Novým šéfem v Apex Legends bude veterán Halo scény Snip3down

  Nicolai Kolcheff známý spíše pod přezdívkou Nickmercs je známou tváří scény streamerů a také spolumajitel klanu FaZe. V poslední době se čím dál víc věnuje Apex Legends a před časem oznámil, že hodlá poskládat profesionální tým. Ten má nyní nového vůdce.
  Bobby Kotick

  Akvizice Activision Blizzard společností Microsoft. Co to znamená?

  Společnost Activision Blizzard je od loňského roku pod drobnohledem veřejnosti kvůli údajným případům sexuálního zneužívání a sexuálního obtěžování zaměstnankyň. To vedlo kalifornský úřad pro spravedlivé zaměstnávání a bydlení k podání žaloby na společnost v červenci 2021.

  Riot údajně vyšetřuje bosse TSM Reginalda kvůli špatnému chování na pracovišti a šikaně

  Společnosti Riot Games a Team SoloMid v úterý potvrdily, že vyšetřují obvinění ze slovního napadení a šikany vznesené proti generálnímu řediteli a zakladateli TSM Andymu "Reginaldovi" Dinhovi.

  Legenda Rocket League Kronovi končí s profesionálním hraním

  Legenda Rocket League a vůbec první mistr světa RLCS Cameron "Kronovi" Bills končí kariéru, oznámil v sobotu. Hodlá se věnovat tvorbě obsahu, koučování nebo castingu.

  Společnost Riot Games zaplatí 100 milionů dolarů v rámci urovnání žaloby za diskriminaci

  Vývojářská společnost Riot Games v pondělí oznámila, že dosáhla dohody o urovnání žaloby proti společnosti, podle níž zaplatí 80 milionů dolarů ženám, které se při práci pro ni setkaly s obtěžováním a diskriminací na pracovišti. Dále také 20 milionů dolarů za "poplatky za právní zastoupení a různé výdaje", uvádí se v prohlášení společnosti.

  Vyzpovídali jsme českého zástupce na Legends of Runeterra Worlds BaJAtaka o jeho dosavadní kariéře

  Jaké jsou momentální cíle jednoho z nejlepších českých hráčů Legends of Runeterra? O tom se nám Michal Bárta, který vystupuje pod přezdívkou "BaJAtak" rozpovídal v exkluzivním rozhovoru.
  Free Fire World Series 2021

  Ještě lepší než vloni. Rok 2021 se nesl v duchu rekordů, jeden z nich...

  Stejně jako v loňském roce, i letos se svět počítačových her nesl v duchu rozkvětu. I díky pandemii nemoci covid-19 sílil zájem o počítačové hry. A to jak z finančního hlediska, tak z toho diváckého. K vidění byla řada rekordů a jeden z nich se řadí mezi ty nejpůsobivější. Free Fire World Series si uzmulo první místo v historické sledovanosti.