Více
  31 C
  Czech
  Čtvrtek, 30 června, 2022
  HomeLoL

  LoL

  Redakční výbeř

  DALŠÍ ZPRÁVY

  FAKER

  Faker se vyjádřil o problémech s latencí na MSI 2022

  První fáze League of Legends 2022 Mid-Seasonal Invitational právě skončila, ale ne bez problémů. Nesrovnalosti v latenci v místě konání ovlivnily týmy hrající z Busanu, jak potvrdila společnost Riot Games, a nevyhnuly se ani hvězdnému mid lanerovi T1 Fakerovi. Podle něj však na problémech tolik nezáleží - za předpokladu, že fanoušci po celém světě budou mít na co koukat.
  TSM - LoL

  TSM kvůli LCS Summer Splitu údajně překopává celou svou soupisku

  Poté, co organizace TSM na jaře prožila nejhorší sezónu v historii organizace, možná plánuje velké změny na soupisce pro letní split LCS 2022. Podle zprávy Brieuca Seegera z Upcomeru tým League of Legends nahradí svého současného supporta Shenyiho bývalým členem Estral Esports Choiem "Mia" Sang-inem.
  Nový event přichází do League of Legends

  Evil Geniuses získali první trofej LCS poté, co ve finále jarního splitu 2022 smetli 100 Thieves

  Byli oficiálně korunováni noví šampioni severoamerické League of Legends. Tím, že Evil Geniuses v jarním finále LCS 2022 smetli úřadující šampiony LCS 100 Thieves, si dnes úspěšně zajistili svůj první titul šampiona LCS - a to včetně transparentu, který bude vyvěšen ve studiu LCS.

  Zařadí se Čech mezi legendy? „Humanoid“ se o víkendu popere o třetí titul v řadě

  Zařadí se Marek „Humanoid“ Brázda mezi legendy světově nejpopulárnější esportové hry League of Legends? To se fanoušci dozví již tento víkend, kdy proběhne finále jarní části oficiálního evropského šampionátu LEC. V cestě za tímto jedinečným úspěchem mu stojí už jen dva týmy.

  Midař LGD Jay je vyšetřován kvůli údajnému ovlivňování zápasů

  Midař LGD Chen "Jay" Bo čelí vyšetřování ze strany disciplinární komise LPL i své organizace. To vše kvůli údajnému ovlivňování zápasů.

  G2 Esports porazili Team Vitality v play-off LEC a zajistili si postup mezi nejlepší...

  Tým G2 Esports v pátek porazil tým Vitality 3:0 v nižší skupině jarního play-off LEC 2022 a zajistil si tak místo mezi čtyřmi nejlepšími týmy sezóny. Fnatic, Rogue a Misfits jsou další tři týmy, které stále bojují o jarní titul.

  LEC konečně umožní vstup divákům, v LPL kvůli covidu posouvají zápasy

  V Evropě nás konečně čeká LEC s živým publikem, v Číně se naopak covidová situace zhoršuje, zápasy LPL byly odloženy.

  Nejlepší volní hráči LEC a LCS, u kterých lze očekávat návrat

  Zatímco jarní část League of Legends European Championship 2022 již skončila, některé týmy se ještě před začátkem play-off zabývají možnými změnami pro léto. Zatím však není jasné, koho týmy propustí a koho případně přivedou jako náhradu.

  Team Liquid díky vítězství nad EG dosáhl mety deseti výher v jarním splitu LCS

  Team Liquid sice nemůže dosáhnout na rekord 15:0, kterým se v LCK pyšní T1, ale i nadále dokazuje hráčům a fanouškům LCS, čeho je supertým schopen. Do konce jarního splitu LCS 2022 zbývají pouhé dva týdny a Liquid si dnes připsal další vítězství, když se mu povedlo porazit Evil Geniuses.

  LCS opět přivítá diváky v losangeleském studiu, lístky budou v prodeji od půlky března

  Už jsou to více než dva roky, co se fanoušci League of Legends naposledy objevili ve studiu LCS v kalifornské Santa Monice. Kvůli pandemii nemoci covid-19 strádali, to se však příští měsíc změní díky playoff 2022 Spring Split. Liga konečně otevírá své dveře veřejnosti a prodej vstupenek bude zahájen ještě tento měsíc.

  Rookie překonal Uziho rekord v počtu zabití v LPL, ten se ho pokoušel získat...

  V dnešním zápase mezi Victory Five a Bilibili Gaming vznikl nový rekord LPL. V osmém týdnu jarního splitu 2022 si midlaner Rookie připsal rekord v počtu zabití. Předešlé maximum se mu podařilo překonat o osm zabití.

  TSM oznamuje další změny na LoL soupisce

  Pro TSM to byl bouřlivý rok. Věční šampioni LCS v první polovině jarního splitu 2022 propadli na 1-8 a nyní jsou poprvé v historii organizace na pokraji toho, že skončí na posledním druhém místě.

  Weibo Gaming vyhráli sedmý zápas v řadě, v LPL jsou na děleném prvním místě

  Weibo Gaming dnes v šestém týdnu letního rozdělení LPL 2022 vyhráli důležitý zápas proti LNG Esports. Posunuli se tak na první místo společně s Victory Five.

  Rare Atom v jarním rozdělení LPL 2022 rozdrtili RNG

  Tým Royal Never Give Up byl v šestém týdnu jarního rozdělení LPL 2022 zaskočen outsiderem Rare Atom. Do tohoto zápasu vstupovali hráči RNG, kteří právě uštědřili týmu LNG Esports první porážku v tomto splitu a v tabulce měli skóre 7:2.