Více
  19.4 C
  Czech
  Pondělí, 16 května, 2022
  HomeZahraničí

  Zahraničí

  Redakční výbeř

  DALŠÍ ZPRÁVY

  TSM, Valorant

  Trenér Valorant týmu TSM i přes úspěšnou kvalifikaci na šampionát ostře zkritizoval hráče

  Tým TSM Valorant postoupil do hlavní soutěže VCT NA Stage 2 Challengers po úspěšném postupu mezi nejlepší čtyři v první otevřené kvalifikaci.
  Team Spirit

  Týmy BetBoom, Team Spirit a Mind Games se kvalifikovaly na Dota Pro Circuit Stockholm Major

  Po odkladu na neurčito, několika překvapivých počátečních neúspěších a diskvalifikaci jednoho týmu společností Valve za to, že během zápasu nakreslil na mini mapu ruský militaristický symbol, konečně víme, které týmy z východní Evropy se zúčastní turnaje Dota Pro Circuit Spring Tour Major 2022 ve Stockholmu.
  Dr. Disrespect spouští vlastní studio Midnight Society

  Dr. Disrespect bez respektu odsoudil hru Overwatch 2

  Dr. Disrespect se pustil do nadějí na oživení Overwatch a tvrdí, že napůl provařené pokračování neudělá dost pro to, aby skutečně vyřešilo přetrvávající problémy titulu od Blizzardu, a že sérii nezachrání, přestože mnoho dalších hráčů Overwatch 2 tvrdí, že se série vrací do formy.

  TSM kvůli LCS Summer Splitu údajně překopává celou svou soupisku

  Poté, co organizace TSM na jaře prožila nejhorší sezónu v historii organizace, možná plánuje velké změny na soupisce pro letní split LCS 2022. Podle zprávy Brieuca Seegera z Upcomeru tým League of Legends nahradí svého současného supporta Shenyiho bývalým členem Estral Esports Choiem "Mia" Sang-inem.

  Kaka se přidává na soupisku Dota 2 týmu Royal Never Give Up

  Hu "kaka" Lianzhi, jeden z nejúspěšnějších čínských hráčů na pozici čtyři, našel po pětiměsíční pauze na profesionální Dota 2 scéně nový domov.

  NiP překopávají svou mládežnickou CS:GO soupisku, tři hráči si balí kufry

  Love "phzy" Smidebrant, Linus "LNZ" Holtäng a Anton "Sapec" Palmgren již nemají smlouvu s Young Ninjas, mládežnickou divizí NiP pro hru Counter-Strike, jak dnes organizace oznámila.
  Team Spirit

  Východoevropský okruh Dota Pro Circuit se dočká kvalifikace na Stockholm Major. Hrát se bude...

  Společnost Valve oficiálně potvrdila, že ve spolupráci s Beyond the Summit na poslední chvíli uspořádá jarní turnaj pro týmy Dota 2 ve východoevropském okruhu Dota Pro Circuit poté, co byl v únoru odložen na neurčito kvůli probíhající ruské invazi na Ukrajinu. Nebude se však jednat o plnohodnotnou sezónu.

  Evil Geniuses získali první trofej LCS poté, co ve finále jarního splitu 2022 smetli 100 Thieves

  Byli oficiálně korunováni noví šampioni severoamerické League of Legends. Tím, že Evil Geniuses v jarním finále LCS 2022 smetli úřadující šampiony LCS 100 Thieves, si dnes úspěšně zajistili svůj první titul šampiona LCS - a to včetně transparentu, který bude vyvěšen ve studiu LCS.

  Vývojáři hry Overwatch 2 odhalují přepracování Orisy a Doomfista

  Vývojový tým hry Overwatch 2 ve středu odhalil hlavní změny pro Orisu a Doomfista, kteří se z role DPS přesunuli do role tanku.

  Liquipedia smazala kvůli porušení podmínek stránky Dota Pro Circuit

  Organizátoři turnajů Dota Pro Circuit (DPC), ESL a DreamHack ve středu uprostřed sezóny změnili pravidla tiebreaků, což vedlo ke smazání všech stránek na Liquipedii, které se týkaly druhého turnaje, a to kvůli pravidlům pro zápis na webu.

  MAD Lions opouští CS:GO a před vstupem do VALORANTu se loučí s celým týmem...

  stinu, oznámila organizace. Očekává se, že MAD Lions oficiálně odhalí svou VALORANT soupisku v příštích dvou týdnech.

  Tým Nigma Galaxy po šesti prohrách v řadě sestoupil do nižší divize DPC

  Nigma Galaxy v úterý po šesté prohře v řadě oficiálně sestoupila do nižší divize západoevropského okruhu Dota 2 Pro Circuit. Tým od návratu z turnaje GAMERS GALAXY: Dota 2 Invitational Series Dubai 2022 nevyhrál ani jeden zápas.

  Hráč VALORANT týmu 100 Thieves Hiko odchází do důchodu

  Hiko, kapitán týmu 100 Thieves' VALORANT, ukončil svou soutěžní kariéru a přechází na plný úvazek k tvorbě obsahu v rámci 100T, oznámila dnes organizace.

  Ninjas in Pyjamas smetli Fnatic ve skupinové fázi VCT Masters 2022

  Ninjas in Pyjamas dokázali, že Brazílie by neměla být ve VALORANTU přehlížena, když v úvodním zápase druhé skupiny B turnaje 2022 VCT Masters Reykjavík porazili Fnatic 2:0.