Více
  24.7 C
  Czech
  Pondělí, 27 června, 2022

  Beastcoast smetl Infamous a vyhrál regionální finále jihoamerického DPC

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  V Jižní Americe se před začátkem Dota Pro Circuit 2022 vystřídalo několik týmů, ale tým beastcoast udržel své jádro pohromadě a nyní je opět na vrcholu. Smetl tým Infamous a vyhrál regionální finále Winter Tour.

  Beastcoast pokračuje v trendu, kdy během základní části podává mírně slabší výkony než někteří jeho soupeři a tým otočí a stane se hrozbou nejvyšší úrovně na Regionals, Majorech a The Internationalu.

  Poté, co si v úvodním kole poradili s týmem Infamous, dokázali beastcoast vyřadit nejlepší tým regionu Thunder Awaken a zajistit si tak účast ve velkém finále, kde je pravděpodobně čekal opět tým TA. Infamous však také potrápili favority z SA, když ve velmi vyrovnaném zápase zvítězili 2:0 díky hře Edwarda “Lumière” Guillena a Rafaela “Sacred” Yonatana.

  To připravilo odvetu prvního kola ve velkém finále, kde beastcoast opět ukázali, jak silná může být jejich sestava, když se jim podaří dostat se do tempa a trochu se pobavit.

  Infamous to neměli vůbec lehké, ale ze tří zápasů odehraných ve finále vyhráli beastcoast dva za méně než 29 minut, včetně prvního zápasu, který trval méně než 25 minut a v němž vedli od začátku do konce.

  Druhá hra byla jednou z nejdelších v dosavadním průběhu všech regionálních finále, trvala necelou hodinu a Infamous v ní vlastně beastcoast přehrávali po celou střední část. Typickým způsobem však beastcoast ani hra ze ztráty téměř 20 000 goldů nezastavila v tom, aby do týmových soubojů vrhli vše, co měli.

  V závěrečných 10 minutách beastcoast nasbírali 13 zabití, včetně dvou klíčových zásahů do templářského vraha Lumiéra, čímž se hra změnila z nepříznivého stavu 18 000 goldů na vyrovnanou – beastcoast se nakonec poprvé od osmé minuty dostali do vedení a vyhráli.

  Ve třetí hře se Infamous snažili vydržet, aby se vyhnuli vyřazení, ale Storm Spirit Chrise Lucka jim vzal život a beastcoast po 17 minutách hry převzali kontrolu nad hrou a ukončili sérii 3:0.

  Toto vítězství vyneslo týmu beastcoast 50 000 dolarů a 250 bodů DPC, čímž se dostal do první desítky žebříčku DPC na jarní turné a má velkou šanci získat pozvánku na TI11, pokud bude hrát takhle dobře i nadále.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ