Více
  23 C
  Czech
  Pondělí, 16 května, 2022
  HomeValorant

  Valorant

  Redakční výbeř

  DALŠÍ ZPRÁVY

  Fnatic pozastavuje členství hráče BraveAF ve svém VALORANT týmu

  Poté, co se na internetu objevila situace týkající se jednoho z hráčů týmu VALORANT, pozastavila organizace Fnatic účast Andreye "BraveAF" Gorchakova v profesionální hře a zahájila vyšetřování.
  Valorant: AGENTS - MARCH 2022

  Všechno, co zatím víme o příštím VALORANT agentovi

  Nejnovější příspěvek od vývojářů VALORANTu potvrzuje, že jsme s každým novým dnem blíž a blíž novému agentovi, který se chystá do hry. Malá ukázka představuje, na co se mohou fanoušci s přidáním této postavy těšit.

  Jak probíhal vzestup Valorant týmu The Guard?

  V severoamerickém regionu VALORANT Champions Tour se tým The Guard prosadil díky svému rychlému vzestupu. Ve hře se jim daří s bilancí 4-0 na turnaji VCT NA Stage 1: Challengers, ale stejně úspěšně se ukazují i jako organizace.

  Soupiska VALORANT společnosti Envy se mění na OpTic Gaming

  Seroamerická esportová organizace Envy rebrandovala svůj VALORANT tým na tým OpTic Gaming, jak dnes oznámila. Krok přichází po listopadovém sloučení obou organizací.

  FaZe oficiálně odhaluje svou novou VALORANT soupisku

  FaZe Clan oficiálně představil svou VALORANT soupisku pro sezónu 2022. Soutěžní premiéru si tato sestava odbude dnes v otevřené kvalifikaci VCT North America Stage One Challengers Open Qualifier.
  Otevřené kvalifikační turnaje do VALORANT ligy v regionu východní Evropa začínají

  Otevřené kvalifikační turnaje do VALORANT ligy v regionu východní Evropa začínají! Hrát se bude o půl...

  Dnes začínají otevřené kvalifikační turnaje do VALORANT ligy v regionu východní Evropa. Hráči z 20 zemí budou bojovat o část z finanční dotace 20 tisíc eur a šanci postoupit do nejvyššího patra soutěže VALORANT Champions Tour. V regionální lize budou soupeřit vítězové otevřených kvalifikací proti týmům, které získají přímou pozvánku.

  VALORANT soupisku T1 po velkých změnách nejspíše doplní pwny

  Podle zprávy z Dot Esports má T1 podepsat Joshe "pwny" VanGordera do VALORANT soupisky. Jedná se o Duelistu, který naposledy hrál za TSM Academy.

  OG Esports odhalují VALORANT soupisku pro rok 2022

  OG Esports ve čtvrtek oznámili soupisku VALORANT 2022. Na rozdíl od předchozích mezinárodních sestav týmu je pětičlenný tým složen výhradně z Francouzů.

  Organizace 100 Thieves údajně podepíše smlouvu s bývalým lídrem VALORANT sekce týmu Liquid ec1sem

  Severoamerická organizace 100 Thieves se chystá podepsat smlouvu s britským herním vůdcem Adamem "ec1s" Ecclesem jako herním vůdcem pro svou soupisku VALORANT, sdělilo několik zdrojů upcomeru a novináři Maxovi "Purest" Katzovi. Ec1s se pravděpodobně přesune do Severní Ameriky, kde bude soutěžit po boku svých nových spoluhráčů ze 100 Thieves.
  Patiphan opouští VALORANT

  Patiphan opouští VALORANT a vrací se k profesionální kariéře ve hře Overwatch

  Patiphan "Patiphan" Chaiwong oficiálně opustil VALORANT a pokračuje v profesionální kariéře ve hře Overwatch. Naposledy hrál v soutěži VALORANT Champions 2021, kde svému týmu X10 CRIT pomohl k postupu do play-off.

  Budoucnost týmu X10 CRIT je po silném výkonu na Valorant šampionátu sporná

  Po obrovském překvapení tým z jihovýchodní Asie prohrává. Nedokázal uspět ve čtvrtfinále proti Gambitu.

  Postup ze skupiny, čtvrtfinále a konec. Magnum a jeho Fnatic na MS ve Valorantu končí

  Fnatic mnozí považovali na historicky prvním světovém šampionátu ve Valorantu za velkou hrozbu. Tým kolem českého borce Martina „Magnum“ Pěnkova ovládl skupinu, postoupil, hned v prvním vyřazovacím kole však končí. Nad síly Britů byla argentinská organizace KRÜ Esports.

  Sacy a Vanity během turnaje VALORANT Champions oslavili narozeniny

  Účast na turnaji VALORANT Champions je pro každého profesionálního hráče jedinečným zážitkem. Může však být ještě výjimečnější, pokud hráč během akce oslaví své narozeniny.
  Cloud9 Blue

  Cloud9 koriguje průběh VCT Champions jasným vyřazením FULL SENSE

  ěsné prohře s týmem Fnatic na začátku skupiny na VCT Champions se tým Cloud9 Blue vzchopil a v sérii s týmem FULL SENSE vyhrál 2:0. Vítěz asijsko-pacifické kvalifikace o poslední šanci se po prohrách s Vision Strikers a nyní s Cloud9 vrací domů.
  Martin "Magnum" Pěnkov

  Startuje MS ve Valorantu. Ve hře bude i český borec „Magnum“, jeho Fnatic chce...

  Akce, na kterou čekala celá komunita Valorantu, je konečně tady. Světový šampionát v oblíbené střílečce nese název Valorant Champions 2021 a ukáže se na něm celkem 16 týmů. Figuruje mezi nimi i britský Fnatic, za který hraje jediný Čech na turnaji. „Magnum“ už pomalu obléká zbroj a jde na věc. Jeho tým začne proti Cloudu9.