Více
  10.5 C
  Czech
  Pátek, 7 října, 2022
  HomeValorant

  Valorant

  Redakční výbeř

  DALŠÍ ZPRÁVY

  Tarik vysvětluje, jak by měli Sentinelové využívat Shrouda

  Tarik vysvětluje, jak by měli Sentinelové využívat Shrouda

  Michael "Shroud" Grzesiek již více než prokázal svou kvalitu jako nejnovější superhvězda Sentinelů, ale jeho hodnota může být podle Tarika i v nečem jiném než v získávání killu za killem.
  Sentinels, Valorant

  Shroudův debut v profesionálním Valorantu nedopadl podle představ

  The Guard ve čtvrtek v maratonu nejlepších tří zápasů na severoamerickém turnaji VALORANT Champions Tour Last Chance Qualifier porazil Sentinels. Zápas byl debutem Michaela "Shrouda" Grzesieka v týmu Sentinels a jeho návratem do vod profesionálního esportu. Vítězstvím The Guard utnul rozruch a poslal Sentinels do nižšího kola LCQ.
  Valorant: AGENTS - MARCH 2022

  Profesionální hráčka Valorantu byla obviněna z toho, že za ni na turnaji hrál její přítel

  Ženský tým VALORANT byl obviněn z podvádění během nedávné akce Galorants Astral Clash. Tým Fallacy je obviněn z podvádění na nedávném online turnaji, přičemž během zápasu údajně zaskakoval přítel jedné z hráček.
  Sentinels, Valorant

  Sentinels se vyjádřili o nejlepších Valorant týmech

  Sentinels sice na Masters v Kodani chyběli, ale ze sezóny 2022 ještě nevypadli. Blížící se srpnová kvalifikace VCT NA Last Chance Qualifier je na obzoru a tým mezitím doplnil svou soupisku o Michaela "Shrouda" Grzesieka a Jordana "Zellsise" Montemurra.
  FPS, Valorant

  FunPlus Phoenix v plné formě vyřadili DRX

  V nižší skupině turnaje VALORANT Champions Tour 2022 Stage 2 Masters porazila společnost FunPlus Phoenix DRX 2:0 a v semifinále nižší skupiny se utká s týmem Fnatic. Po této prohře jsou DRX ze soutěže vyřazeni a na další mezinárodní souboje si musí počkat až do turnaje Champions.
  OpTic, Valorant

  OpTic se na VALORANT Masters v Kodani pořádně rozparádil

  Společnost OpTic Gaming na VALORANT Champions Tour Masters Copenhagen nastoupila jako druhý tým ze Severní Ameriky. Ve skupinové fázi možná prohráli svůj úvodní zápas. Mohli být téměř vyřazeni v zápase o nejlepší trojici proti LOUD. Ale od středy je to všechno minulostí.

  Trenérský bug údajně ovlivnil VALORANT Champions Tour

  Několik trenérů VALORANTu se přihlásilo k odhalení trenérské chyby, která se ve hře objevuje od začátku roku a vyskytla se i během VALORANT Champions Tour, sdělilo Dot Esports několik zdrojů.
  VALORANT Champions 2022

  Prvních jedenáct týmů, co se podívají na VCT 2022 Masters

  Z dvanácti týmů, které se chystají do dánské Kodaně na turnaj VALORANT Champions Tour 2022 Stage 2 Masters, jich je jedenáct. Zbývá už jen jeden a zde se dozvíte, kdo se zatím z celého světa dostal do turnaje a kdo by mohl být posledním, kdo se tam dostane.
  Fnatic, Valorant

  Od dostihů až na vrchol. Tak vypadala Alfajerova cesta z Turecka do Fnaticu

  Jako malý chlapec sledoval sentinel a duelista týmu Fnatic Emir "Alfajer" Ali Beder se svým otcem koňské dostihy v televizi a s úžasem sledoval rychlost zvířat, která cválala po dráze. Když po letech přišel čas vybrat si jméno, které by reprezentovalo jeho schopnosti, rozhodl se pro přezdívku otcova oblíbeného dostihového koně: Alfajer.
  Acend, Valorant

  Acend se po obnově soupisky chce vrátit do boje o VCT 2022

  Konec roku 2021 a začátek roku 2022 nemohly být pro evropský tým Acend odlišnější. Rok 2021 zakončili skvělou jízdou a stali se historicky prvními vítězi VALORANT Champions. O to větší bylo překvapení, když tým začal jakkoliv jinak než dominantně.

  Jedna z nejžádanějších funkcí ve Valorantu implementována nebude

  Společnost Riot Games zveřejnila nový příspěvek na blogu Ask Valorant, ve kterém odpovídá na nejčastější dotazy fanoušků a hovoří o budoucnosti funkcí, jako je systém přehrávání záznamů ve hře a banování map.
  TSM, Valorant

  Trenér Valorant týmu TSM i přes úspěšnou kvalifikaci na šampionát ostře zkritizoval hráče

  Tým TSM Valorant postoupil do hlavní soutěže VCT NA Stage 2 Challengers po úspěšném postupu mezi nejlepší čtyři v první otevřené kvalifikaci.

  MAD Lions opouští CS:GO a před vstupem do VALORANTu se loučí s celým týmem...

  stinu, oznámila organizace. Očekává se, že MAD Lions oficiálně odhalí svou VALORANT soupisku v příštích dvou týdnech.

  Hráč VALORANT týmu 100 Thieves Hiko odchází do důchodu

  Hiko, kapitán týmu 100 Thieves' VALORANT, ukončil svou soutěžní kariéru a přechází na plný úvazek k tvorbě obsahu v rámci 100T, oznámila dnes organizace.