Více
  8.2 C
  Czech
  Pátek, 7 října, 2022

  Valve zveřejnilo ceny vstupenek na The International 2022. Jejich cena je vysoká

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Hlavní každoroční událost ve hře Dota 2, The International 2022, se kvapem blíží. Fanoušci, kteří se chtějí zúčastnit play-off v Singapuru mezi 20. a 23. říjnem a finále mezi 29. a 30. říjnem, si mohou zakoupit vstupenky již 13. srpna, jejich cena je však vysoká.

  Společnost Valve to oznámila 4. srpna prostřednictvím příspěvku na blogu. Vstupenky se budou prodávat v jedné vlně od 10:00 SGT (4:00 středoevropského času) daného dne. Jejich počet je omezen na pět kusů na zákazníka pro každý den akce.

  Nadšení však zkazila nečekaně vysoká cena vstupenek, což je další rána pro ty, kteří přiletí ze všech čtyř koutů světa.

  Ti, kteří se plánují akce zúčastnit, si musí na každý den The Playoffs koupit samostatnou vstupenku. Na jeden den stojí 88 SGD nebo 63 USD (asi 1500 Kč), což pro ty, kteří se chtějí zúčastnit všech čtyř dnů, činí 352 SGD nebo 254 USD (6000 Kč).

  Pokud se navíc chtějí zúčastnit finále, musí si koupit další vstupenku za 498 SGD nebo 360 USD (8600 Kč), což je celkem 850 SGD nebo 615 USD (14 600 Kč). Když k tomu připočtete letenky a ubytování, cena se ještě zvýší.

  Lidé z Evropy, Spojených států, Indonésie a dokonce i místní obyvatelé Singapuru se spojili, aby vyjádřili své obavy. V této fázi je však nepravděpodobné, že by se něco změnilo.

  Nový formát DPC a oznámení nového patche

  Společnost Valve je nyní také otevřena žádostem organizátorů, kteří mají zájem o provozování ligy nebo majoru v sezóně 2023 DPC. Zvýšení cen vstupenek však vyvolává u některých obavy, zda nebude mít dopad i na Majory v příštím roce.

  Formát bude podobný jako letos s tím rozdílem, že každá regionální ligová divize bude probíhat tři týdny místo šesti a bude mít samostatné rozvrhy. Společnost Valve také potvrdila, že se tři Majory budou konat v únoru, dubnu a červnu.

  V blogu Valve rovněž zmínilo, že patch 7.32 příjde před regionálními kvalifikacemi na TI, které se budou konat od 3.9. do 18.9.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS