Více
  9.3 C
  Czech
  Pátek, 7 října, 2022
  HomeDota 2

  Dota 2

  Redakční výbeř

  DALŠÍ ZPRÁVY

  OG, Dota 2

  OG smetli Aster a stali se šampiony ESL One Dota 2 Malaysia 2022

  Nezáleží na tom, jak začnete, protože vždy existuje šance, že v cíli nedosáhnete cíle. Tým Aster se o tom důvěrně přesvědčil, když prohrál jedinou sérii ESL One Malaysia 2022 s OG, přičemž evropský tým smetl čínský tým 3:0 ve velkém finále.
  Ana, Dota 2

  Topson a Ana se přidávají k T1

  The International (TI) 11 se blíží k dokončení seznamu kvalifikovaných týmů a jihovýchodní asijský tým T1 podepsal smlouvy se dvěma z nejuznávanějších hráčů hry Dota 2 všech dob: Tobias "Topson" Taavitseinen a Anatahan "ana" Pham.
  The International 2022.

  Valve zveřejnilo ceny vstupenek na The International 2022. Jejich cena je vysoká

  Hlavní každoroční událost ve hře Dota 2, The International 2022, se kvapem blíží. Fanoušci, kteří se chtějí zúčastnit play-off v Singapuru mezi 20. a 23. říjnem a finále mezi 29. a 30. říjnem, si mohou zakoupit vstupenky již 13. srpna, jejich cena je však vysoká.

  Jaké jsou důsledky nových změn v rozvrhu DPC?

  Rozpis turnajů Dota Pro Circuit (DPC) je od ledna 2022, kdy byl zveřejněn rozpis na rok 2022, velmi diskutovaným tématem. Díky revidovanému šestitýdennímu rozvrhu, který řádně odděluje první a druhou divizi, jsou fanoušci hry Dota opatrně optimističtí ohledně vyhlídek nadcházející sezóny.
  The International

  OG se na Arlington Majoru opět potýkají s problémy s vízy

  Na PGL Arlington Major, závěrečný Dota 2 major v sezóně 2021/2022, bude za OG hrát Sébastien "Ceb" Debs. Dvojnásobný vítěz The International se na soupisku vrátil poté, co kapitán týmu Mikhail "Misha" Agatov a trenér Evgenii "Chuvash" Makarov nebyli schopni zajistit americká víza pro cestu do texaského Arlingtonu.
  Team Secret: The International 10

  YapzOr si dává delší pauzu od Doty, v Secretu ho nahradí Zayac

  Tým Secret dnes oznámil, že Yazied "YapzOr" Jaradat si kvůli zdravotním komplikacím dává časově neomezenou pauzu. YapzOra nahradí Bakyt "Zayac" Emilzhanov, který dříve hrál za Virtus.Pro a HellRaisers.
  Eternalenvy, Dota 2

  EternaLEnVy a Ryoya se loučí s profesionální Dota 2 scénou

  Dvě významná jména severoamerické scény Dota 2, EternaLEnVy a Ryoya, dnes oznámila svůj odchod z profesionální scény.

  33 se vyjádřil o formě týmu na Majoru

  Tundra Esports je jedním z nejlepších týmů západoevropského okruhu Dota Pro Circuit už od svého vzniku na začátku roku 2021, kdy poprvé podepsali mudgolems. Tým se vyšvihl na vrchol západoevropského žebříčku a na vrcholu se udržel, předvádí obdivuhodné výkony a na posledním turnaji Stockholm Major 2022 skončil na třetím místě.
  Stewie2K

  Stewie2K zřejmě zvažuje přechod na Valorant

  Superhvězda CS:GO Jake "Stewie2K" Yip možná zvažuje přestup k profesionálnímu Valorantu, jak vyplývá z uniklých přímých zpráv na Steamu mezi ním a bývalým hráčem TSM Matthewem "Wardellem" Yu.
  Skiter, Dota 2

  Tundra na zádech 33ho Lycana dominantně zničila OG

  Evropská organizace Tundra Esports zůstává v 1. divizi DPC WEU 2021/22 Tour 3 neporažená poté, co si proti OG připsala dominantní vítězství 2:0.
  Společnost Valve poskytuje aktualizaci Battle passu do hry Dota 2

  Co do hry Dota 2 přináší Bug Tracker?

  Rychlá prohlídka subredditu hry Dota 2 vás přesvědčí o tom, že hra už roky nedostala žádnou záplatu. Společnost Valve si sice v minulosti dávala na čas s velkými obsahovými záplatami, ale s opravami chyb obvykle přicházela včas.

  Pieliedie se přidává na soupisku SMG

  Dota Pro Circuit 2022 vstupuje do své závěrečné fáze s regionální ligou Summer Tour a všechny týmy, které dosud mlčely, oficiálně oznamují své konečné soupisky před prvními zápasy. Patří mezi ně i tým SMG, který uprostřed přetrvávajících reakcí na předchozí přesuny v soupisce podepsal veterána Johana "pieliedie" Åströma, aby doplnil svou sestavu.
  The International 10 - Dota 2

  Společnost Valve oznámila datum konání The International 11

  Společnost Valve oznámila nové informace o programu největší akce roku ve hře Dota, The International 11. Akce, která se bude konat v Singapuru, potrvá od 8. do 30. října, což je mnohem déle než typický týden a půl, který se používal pro předchozí ročníky turnaje.
  Pure, Dota 2

  Pure se překvapivě přidává k Entity

  Další fáma se ukázala jako pravdivá. Společnost Entity dnes oficiálně podepsala smlouvu s Ivanem "Pure" Moskalenkem. S Purem již dříve ukončila společnost Virtus.pro smlouvu poté, co na herní mini-mapu v zápase, který tým hrál živě na streamu, nakreslil kontroverzní symbol "Z".
  OG, Dota 2

  OG vyhráli svůj pátý Major ve hře Dota 2, ve finále porazili TSM

  Od prohry v prvním kole až po pátý titul na Majoru pro tuto organizaci. OG se probojovali přes téměř všechny nejlepší týmy a vyhráli turnaj 2022 Dota Pro Circuit Stockholm Major vítězstvím 3:1 nad TSM.