Více
  23 C
  Czech
  Pondělí, 16 května, 2022
  HomeDota 2

  Dota 2

  Redakční výbeř

  DALŠÍ ZPRÁVY

  Tým Nigma Galaxy po šesti prohrách v řadě sestoupil do nižší divize DPC

  Nigma Galaxy v úterý po šesté prohře v řadě oficiálně sestoupila do nižší divize západoevropského okruhu Dota 2 Pro Circuit. Tým od návratu z turnaje GAMERS GALAXY: Dota 2 Invitational Series Dubai 2022 nevyhrál ani jeden zápas.

  Brame poráží tým Secret, postupuje tak mezi čtyři nejlepší týmy WEU Dota 2 Pro Circuit

  Brame přišli jako outsider, ale v těsném souboji porazili Team Secret a během druhého zápasu se jim podařilo zázračně zvítězit, což může být rozhodující faktor pro jarní pořadí Dota 2 Pro Circuit 2022 v západní Evropě.

  Významní streameři se připojili k iniciativě #StreamersWithUkraine

  Maraton streamů #StreamersWithUkraine je nová fundraisingová iniciativa organizace Organization.gg, jejímž cílem je získat peníze na probíhající humanitární krizi na Ukrajině. Do akce se zapojilo několik významných streamerů hry Dota, kteří chtějí vybrat peníze na tuto akci.

  Arteezy se rozmluvil o novém Dota 2 patchi. Kritikou nešetřil

  Artour "Arteezy" Babaev zaměstnává srdce a mysl fanoušků hry Dota 2 již od roku 2013, kdy začal hrát profesionálně. Stále je mu teprve 25 let, prošel nespočtem herních aktualizací - a přesto je dost zklamaný z nedávného velkého patche pro hru Dota 2, 7.31.

  Team Spirit opouští Rusko a stěhuje se do Srbska

  Team Spirit podle čtvrtečního oznámení na Twitteru přesunul své kanceláře do srbského Bělehradu. Původně měl tým rozšířit infrastrukturu v Moskvě, ale kvůli nedávné invazi na Ukrajinu musel své plány změnit.

  Yang se vrací k Vici Gaming. Comeback má však několik háčků

  Poté, co Zhou "Yang" Haiyang strávil Dota Pro Circuit 2021 s týmem Elephant a na Winter Tour 2022 si vzal volno, se vrací do týmu Vici Gaming.

  Ohlédnutí za ostře sledovaným Dota 2 turnajem GALAXY GAMERS

  Turnaj GAMERS GALAXY: Dota 2 Invitational Series Dubai 2022 skončil vítězstvím týmu BOOM Esports. Na cestě do finále prošel přes nejlepší týmy světa. Jediným týmem, který se s ním dokázal měřit, byli Tundra Esports, s nimiž se setkal až ve finále. To se protáhlo na pět her.

  Alliance dokončila svou Dota 2 soupisku, nově se přidají symetricaL, CTOMAHEH1 a w33

  Do uzamčení soupisek, které uzavírá všechny soupisky týmů účastnících se Dota Pro Circuit, zbývá už jen několik hodin. Alliance dnes doplnila poslední členy své soupisky o hráče w33, symetricaL a CTOMAHEH1.

  TSM porazil Evil Geniuses a vyhrál regionální finále DPC 2022 v Severní Americe

  Po více než roce hraní ve stínu týmů Evil Geniuses a Quincy Crew se bývalému týmu Undying podařilo vyhrát první hlavní severoamerický turnaj Dota 2. A to hned při svém prvním vystoupení pod hlavičkou TSM.

  ESL odhaluje plány na Stockholm Major pro Dota Pro Circuit

  První major ve hře Dota 2 pořádá ESL od 20. května 2022 v Hovet aréně ve švédském Stockholmu. Turnaje se zúčastní 18 nejlepších týmů světa.

  Beastcoast smetl Infamous a vyhrál regionální finále jihoamerického DPC

  V Jižní Americe se před začátkem Dota Pro Circuit 2022 vystřídalo několik týmů, ale tým beastcoast udržel své jádro pohromadě a nyní je opět na vrcholu. Smetl tým Infamous a vyhrál regionální finále Winter Tour.

  Společnost Valve zavede regionální turnaje, které nahradí zrušený Dota 2 Major

  Během čtvrtečního podcastu We Say Things, který moderovali Shannon "SUNSfan" Scotten a Troels Lyngholt "syndereN" Nielsen, dvojice prozradila, že společnost Valve doplní zrušený Dota Major sadou regionálních závorek. V podcastu se také probíraly nové informace týkající se The International 11.

  Společnost Valve poskytuje aktuální informace o zrušeném turnaji Dota Pro Circuit Winter Tour Major...

  Společnost Valve vydala malou aktualizaci týkající se zrušení turnaje Dota Pro Circuit Winter Tour Major 2022. Uvedla, že pracuje na plánu náhradní akce.

  Aui 2000 nastupuje do týmu Tundra Esports jako hlavní trenér pro hru Dota 2

  Společnost Tundra Esports chce dále investovat do rozvoje své současné sestavy pro hru Dota 2. Přivádí Kurtise "Aui_2000" Linga na pozici hlavního trenéra.