Více
  9.9 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  Among Us přidává k telefonům a počítačům i Nintendo Switch! Následovat má Xbox

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Z populární hry od společnosti InnerSloth se v letošním roce stala nepřekonatelná pecka. Mezi hráče patří lidé nejrůznějšího věku, národnosti i pohlaví. A zároveň také konzolí. Among Us se dá hrát na telefonu, počítači a nově také Nintendu Switch. V příštím roce se má přidat i Xbox.

  Dokonalá hra upoutala pozornost mnohých. Na Twitchi, nejznámější streamovací platformě, jí patří hodně vysoké postavení. Jednoduchost, rychlost, ale na druhou stranu také záludnost. Among Us znamená v překladu „mezi námi“ a jde o to, že společnost několika 5-10 kolegů musí na vesmírné lodi plnit úkoly i přes to, že je mezi nimi „záškodník“.

  Among Us patří na telefonech mezi free2play hry, tedy tituly, za něž se nemusí vůbec platit. Na počítači si můžete hru pořídit na Steamu za 5 dolarů, což se v rovná zhruba 105 českým korunám. A stejně tomu bude i na Nintendu Switch.

  Jediným rozdílovým elementem by se mělo stát ovládání. Na Nintendu nebude z hlediska ovládání tak jednoduché plnit stejné úkoly jako na dvou předchozích zařízeních, proto musely projít obměnou. Americké herní studio, které má Among Us na svědomí, patří mezi jedny z mála, komu pandemie nemoci covid-19 pomohla.

  Online hra totiž vznikla už před dvěma lety, až teď se ale dostala do většího povědomí herní scény. A to tak, že už o ní začínají mluvit i ti největší producenti konzolí na světě.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS