Více
  9.9 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  Weibo Gaming vyhráli sedmý zápas v řadě, v LPL jsou na děleném prvním místě

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Weibo Gaming dnes v šestém týdnu letního rozdělení LPL 2022 vyhráli důležitý zápas proti LNG Esports. Posunuli se tak na první místo společně s Victory Five.

  První hra byla především o top lanerovi Weibo Gaming s nickem TheShy. Ve 20. minutě měl TheShy skóre 3/0/0 oproti Aleově 0/3/0 a tlak na bot z jeho strany byl vždy něčím, s čím muselo LNG počítat, když se snažilo hrát po mapě.

  SofM navíc na svém Lee Sinovi po celou dobu řádil na mapě. Duo top-jungle dále pomohlo Weibo Gaming získat náskok 6 000 goldů a ve 25. minutě se vydat směrem k Baronovi.

  Ale Jinx od LNG AD carry Light pomohla nastartovat nakonec vyhraný teamfight a krádež Barona od LNG, kteří se vyšplhali zpět do hry s náskokem 3 000 goldů.

  Od této chvíle hra tančila sem a tam. Vše vyvrcholilo v závěrečném souboji s Elder Dragonem, který Weibo Gaming vyhráli a uzavřeli tak první hru.

  Ve druhé hře se LNG podařilo odvrátit neustálou přítomnost Weibo Gaming se Zeri díky výjimečnému pohybu po mapě a přítomnosti junglera LNG Tarzana v rané hře. LNG se prvních 20 minut snažili přenést tuto přítomnost v rané hře do udržitelného náskoku v goldech, ale nakonec ho navýšili na 5 000, jakmile sejmuli pátou věž a vyhráli následující souboj. To pomohlo LNG uzavřít druhou hru za 30 minut a přivést sérii do třetího zápasu.

  V závěrečném zápase se Lee Sin z týmu SofM opět nesl v úvodu hry. Tentokrát se však Weibo Gaming vůbec nezastavili. Weibo Gaming předvedli ve třetí hře novou formu a LNG nedokázali najít žádnou cestu, jak se vrátit do hry. Weibo Gaming vzali LNG všechny možné věže ze základny, než hru a sérii uzavřeli za 30 minut.

  Díky tomuto vítězství se Weibo Gaming v jarním rozdělení LPL 2022 dostali na první místo s Victory Five a bilancí 8-1, zatímco LNG kleslo na 7-2. Pro Weibo Gaming to znamená sedmé vítězství v řadě, což odpovídá sérii z úvodního letošního startu LNG 7-0. Tato prohra však nyní znamená pro LNG dvě porážky v řadě.

  Oba týmy se budou snažit pokračovat v boji o play-off ještě tento týden. Weibo Gaming se 26. února utkají s OMG a LNG 27. února s V5.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS