Více
  -0.7 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  Všechno, co zatím víme o příštím VALORANT agentovi

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Nejnovější příspěvek od vývojářů VALORANTu potvrzuje, že jsme s každým novým dnem blíž a blíž novému agentovi, který se chystá do hry. Malá ukázka představuje, na co se mohou fanoušci s přidáním této postavy těšit.

  Nejnovější blogový příspěvek State of the Agents poskytl první oficiální pohled na chystaného agenta, který je pod označením Bounty Hunter.

  Tato tajemná postava, která má v oblibě kávu, bude initiator (iniciátor). Hráčům poskytne podle slov producenta postav Johna Goscickiho doslova “intimní pocit při lovu nepřátel.“ Tým z Riot Games se zaměřuje se na vývoj postavy, která bude podobná agentovi jménem Sova. Ten poskytuje informace jeho týmu novým a jedinečným způsobem se zaměřením na tzv. „lokalizační a průzkumné nástroje.

  Blogový příspěvek také naznačuje, že Bounty Hunter pochází z Turecka, protože je článek zakončen větou „Herkesin bir korkusu var.“ To lze z turečtiny přeložit jako „každý má strach,“ což také teoreticky napovídá tomu, že už nějakou dobu děsí a možná i vydírá ostatní agenty. Obrázek ve zprávě také ukazuje notebook se Sovou na obrazovce a nástěnkou se Cypherem uprostřed, které nejspíš studuje.

  Bystří hráči si také všimli prstenu poblíž podšálku, na kterém je něco, co připomíná amulet nazar. Jde o talisman ve tvaru modrobílého oka, který má ochraňovat majitele před zlým pohledem a uhranutím. Ve hře by měl tento symbol sloužit jako ochranné kouzlo součástí jedné z agentových schopností.

  “Nezapomeňte, že vývoj nových agentů trvá 12–15 měsíců,” dodává Goscicki ve zprávě. Je to důkaz toho, že se vývojáři s vývojem nových postav opravdu snaží a nic neuspěchají. Prozatím to je o Bounty Hunterovi vše a na další informace si musíme počkat.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS