Více
  4.3 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  Už je to rok, co Apex Legends dostal novou zbraň

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Druhý den 15. sezóny hry Apex Legends s názvem Eclipse značí přesně rok od chvíle, kdy hra dostala poslední novou zbraň.

  Poslední novou zbraní, kterou hráči obdrželi, bylo SMG C.A.R., která byla představena na začátku 11. sezóny 2. listopadu 2021. Uvedení zbraně C.A.R. se shodovalo s uvedením zbraní Ash a Storm Point. Předtím byla nová zbraň představena téměř v každé sezóně, s výjimkou několika sezón: v 10. sezóně byla vydána zbraň Rampage LMG, v 9. sezóně byl představen luk Bocek Compound Bow a 8. sezóna přinesla například zbraň 30-30 Repeater.

  Zatímco sezóny 12, 13, 14 a 15 pokračovaly v dlouholetém trendu vydávání nových legend a změn vyvážení hry v každé sezóně, žádná z nich neobsahovala novou zbraň, což znamená, že tato sezóna byla vůbec nejdelší, kterou Apex kdy vydržel bez nové zbraně.

  Zklamání fanoušků ze strany vývojářů

  Kde jsou tedy všechny nové zbraně? Během tiskové konference k 15. sezóně vývojářský tým Respawn Entertainment prozradil, že jednou z jeho hlavních starostí do budoucna je správa herního lootu: zajistit, aby bylo ve hře dostatek zbraní, léčivých předmětů a dalšího vybavení, které zajistí rozmanitost, aniž by hráče zahltilo nebo způsobilo přílišnou nepřehlednost.

  Je možné, že tým stále pracuje na dlouhodobém řešení, jak se vypořádat se stále se rozšiřujícím loot poolem Apexu, což znamená, že nechce vydat novou zbraň, dokud nebude řešení dokončeno. Je také možné, že jiné funkce mají přednost a tým spoléhá na nové legendy a mapy, které udrží hráčskou základnu v napětí, nebo že chtějí ještě více vyladit vyváženost současného fondu zbraní, než do hry vrhnou něco nového.

  S jistotou víme, že ve vývoji je přinejmenším jedna nová zbraň: Nemesis Burst AR, zbraň, která omylem unikla od samotného Respawnu v traileru na sběratelskou akci Evolution v 10. sezóně. Leakeři a data mineři odhalili také důkazy o několika dalších zbraních ve výrobě, takže v Respawnu se toho v zákulisí jistě děje hodně. Přesto je rok bez nové zbraně pro Apex určitě něco nového a u hráčů to jistě vyvolává otázky.

  Kdy dorazí další zbraň a jaká bude? Na tuto otázku zná odpověď pouze a jen Respawn.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS