Více
  9.9 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  TSM oznamuje další změny na LoL soupisce

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Pro TSM to byl bouřlivý rok. Věční šampioni LCS v první polovině jarního splitu 2022 propadli na 1-8 a nyní jsou poprvé v historii organizace na pokraji toho, že skončí na posledním druhém místě.

  16. února, po úvodním skóre 0-4, organizace TSM oznámila, že Shenyi stráví nějaký čas v akademii, kde se bude nadále přizpůsobovat Severní Americe v pohodlnějším tempu, zatímco support akademie TSM Wang “Yursan” Sheng-Yu bude povýšen do hlavního týmu.

  Před začátkem pátého týdne však organizace provedla další přesun na soupisce League of Legends, když do základní sestavy zařadila zpět supporta Shenyiho a midlanera Keaidua přesunula do Academy týmu. Tým také odhalil důvody, proč po druhém týdnu poslal Shenyiho dolů, a uvedl, že devatenáctiletý mladík kromě komunikace udělal několik zlepšení.

  Proč byl Shenyi vlastně vyloučen?

  V rozhovoru pro Upcomer hlavní trenér TSM Chawy uvedl, že ve druhém týdnu Shenyi během hry na pódiu vybral šampiona, aniž by komunikoval se svými spoluhráči a trenéry. Když štáb hráče kvůli této situaci konfrontoval, bylo nováčkovo jednání podle Chawyho považováno za negativní a neuctivé.

  Shenyiho postoj k týmu a jeho kritika byly podle Chawyho hlavním důvodem, proč byl posazen na lavičku, ale štáb věří, že se během posledních dvou týdnů zlepšil. Mezitím TSM vymění Keaidua z hlavní sestavy za midlanera akademie Ji “Takeover” Cha Hyeun-mina.

  “Tato změna byla provedena, protože tým cítí, že Keaiduo potřebuje více času na trénink v méně stresujícím prostředí,” řekl asistent generálního manažera TSM Yang “Glen” Po-Jen. “Jsme si vědomi, že není ideální dělat tolik změn v sestavě uprostřed sezony, ale v naší současné situaci je rozhodující, aby Keaiduo dostal čas pracovat na několika klíčových oblastech rozvoje, protože se snažíme zakončit sezonu na vysoké úrovni.”

  V konečném důsledku má TSM za cíl zlepšit se pro nadcházející letní split 2022. Plán týmu v tuto chvíli zní: “Ujistit se, že je vše připraveno a připraveno tak, abychom našli nejlepší možný tým, nejlepší herní styl – vše do letního splitu – a pak je naší nadějí stále dostat se do play-off a snad i na mistrovství světa.” Jediné, co teď fanoušci musí projevit, je obrovská trpělivost, zatímco soupiska bude po zbytek jara hledat svou pravou identitu.

  TSM můžete sledovat v akci, až se LCS vrátí v sobotu 5. března.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS