Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Trent se údajně znovu připojí do týmu The Guard pro VCT 2023 NA Challengers

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Podle zprávy z Dot Esports se populární volný hráč Trent “trent” Carins chystá znovu podepsat smlouvu s týmem The Guard pro sezónu 2023 VALORANT Champions Tour. Poté, co se trent připojil k týmu a rychle se vypracoval na hvězdu, byl velkým volným hráčem, který byl k dispozici ostatním franšízovým týmům. Přestože se The Guard nedostal k franšíze, Trent zůstane v týmu, který ho dostal na výsluní.

  Mírně řečeno, Trent byl jedním z důvodů, proč se The Guard z účastníka druhé úrovně stal šampionem NA. Spolu s talenty, jako je Ha “Sayaplayer” Jung-woo a hlavní trenér Matthew “mCe” Elmore, trent explodoval na NA VALORANT scéně. Jako flexibilní controller a iniciátorský hráč, známý především díky svým Sova a Skye, předvedl několik her, které překvapily fanoušky NA scény. Jedním z jeho nejpozoruhodnějších byl při debutu The Guard na tier 1 NA scéně tento kousek proti Luminosity Gaming.

  Byla to jedna z mnoha, protože Trent pomohl The Guard prošlapat play-off a porazit OpTic Gaming a získat titul NA. I když se poté The Guard nedařilo, od postupu na šampionát v roce 2022 je dělila jediná výhra, když v NA Last Chance Qualifiers prohráli se 100 Thieves.

  Po nástupu do volného týmu se ve zprávě uvádí, že o Trenta měli zájem Sentinels i Evil Geniuses. Vzhledem k tomu, že oba týmy jsou ve franšíze, znamenalo by to, že by Trent hrál v roce 2023 americkou ligu, ale z dohod sešlo.

  Nová soupiska The Guard již brzy

  Trent sice zůstává, ale tým The Guard pro rok 2023 se bude od své verze pro rok 2022 výrazně lišit. Ačkoli se nejedná o změnu v sestavě, hlavní trenér mCe se připojil ke Cloud9 spolu s bývalým asistentem trenéra The Guard Matejem “qpert” Mijovićem (nyní jako hráč). Sayaplayer se vrátil na korejskou scénu VALORANT a znovu se připojil k T1 v jejich úsilí o pacifický region. Navíc další tři hráči základní pětky jsou od této zprávy neaktivní. Existuje šance, že se Jonah “JonahP” Pulice, Michael “neT” Bernet a Jacob “valyn” Batio vrátí, ale mají také možnost hledat jiné příležitosti.

  V tuto chvíli tedy The Guard potřebují nový trenérský štáb a alespoň jednoho nového hráče, který by nahradil Sayaplayera. Z hlediska čistého talentu a hvězdných kvalit však jejich nejlepší hráč zůstává.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS