Více
  4.3 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  Team Liquid se s rychlostí probojoval mezi finální týmy na The Internationalu 2022

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Pokud to má být MATUMBAMANova poslední jízda, Team Liquid se postará o to, aby se tento veterán naposledy objevil na největší scéně hry Dota 2, když prošel lower bracketem a získal poslední místo na The International 2022.

  Tým Liquid tak završil tříkolovou jízdu dolním bracketem, když v odvetě smetl tým Virtus.pro, který je v semifinále poslal z horního bracketu a vyřadil je z boje o účast na TI11.

  Cesta Liquidu přes Last Chance Kvalifikace

  Liquid během této série dominovali, když měli výhodu. Každé z jejich šesti vítězství v dolním bracketu přišlo za méně než 33 minut, kromě jediného zápasu proti Vici Gaming v semifinále. Tato série proti Vici byla také jedinou, která se hrála na celé tři zápasy, přestože Liquid vypadali, že ji mají v době jejího konce zcela pod kontrolou – díky vítězství za 22 minut, které se spojilo s dalšími rychlými výhrami.

  “Jsem vyčerpaný. Abych byl upřímný, jsem rád, že jsem to zvládl. Můj poslední rok v pro-Dotě. Můj poslední turnaj. Takže je to naprosto úžasné,” řekl Matu.

  Matu také trochu přiblížil, jak si tři trenéři týmu – Blitz, JerAx a Jabz – rozdělují svůj čas a poskytují podporu do různých rolí. JerAx se v podstatě soustředí na samotnou exekuci a stanovení toho, jak je třeba určité hrdiny ve hře hrát, Blitz pomáhá Matuovi s drafty a Jabz vyplňuje mezery.

  Nyní budou týmy pokračovat v přípravě na skupinovou fázi a nejvyšší úroveň hry Dota 2, na kterou fanoušci celý rok bedlivě čekali.

  “Teprve na TI uvidíte tu pravou Dotu, kdo jsou nejlepší týmy a jaká je jejich představa o Dotě. O tom, co je v této hře Dota 2 správné, rozhoduje vítězný tým, ne druhý, třetí nebo sakra kterýkoli z dalších 18 týmů. Koho zajímají oni? To určují jen vítězové,” dodal Matu.

  Díky tomu, že se Liquid kvalifikoval hned poté, co Team Secret prorazil svého soupeře, má nyní západní Evropa celkem šest týmů z regionu, které se 15. října utkají ve skupinové fázi TI11. To je minimálně dvojnásobek soupisek z každého z ostatních pěti regionů. Západní Evropa se tuto sezónu ukazuje jako skutečně dominantní region.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS