Více
  9.3 C
  Czech
  Pátek, 7 října, 2022

  Team Liquid poslal EDG domů z Champions

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Tým Liquid přežil vyřazovací zápas proti EDward Gaming na VALORANT Champions 2022. Liquid poslal EDG domů a postoupil do finále play-off skupiny A, které se uskuteční 7. září v 10 hodin dopoledne středoevropského času a v němž se utká s Paper Rex.

  EDG jsou druhým týmem, který byl na turnaji Champions vyřazen, hned po BOOM Esports. Jak EDG, tak BOOM jsou dva týmy, které na Champions debutují, oba před Istanbulem nikdy nehrály na turnaji Masters nebo Champions.

  “Rozhodně jsme se něco naučili. Uvidíte, možná až budeme hrát příště,” řekl na pozápasové tiskové konferenci trenér EDG Lo “AfteR” Wen-hsin.

  Před East Asia Last Chance Qualifier se EDG nikdy nezúčastnila turnaje VALORANT Champions Tour. Na turnaj Champions přijeli s velkými nadějemi a s velkým rozruchem, který kolem nich panoval. Přestože EDG hráli s náhradníky, předvedli působivý výkon proti špičkovým týmům jako Liquid a Paper Rex.

  “Jestli chce někdo někoho z našeho týmu flameovat, tak prosím jen mě místo mých spoluhráčů. Díky za veškerou podporu. Příště se vrátíme silnější,” řekl Yongkang “ZmjjKK” Zheng.

  Liquid v těsném souboji porazili EDG

  Přestože Liquid prohráli svůj úvodní zápas šampionátu s Leviatanem 0:2, na jejich hře proti EDG nebyly znát žádné známky slabosti. Hráli s nejvyšší sebedůvěrou a přesvědčivě si poradili s Bind. Breeze byl blíže, ale Liquid si ho zajistili až v prodloužení.

  “Rozdíl mezi tímto a druhým zápasem byl spíše o energii. Do tohoto zápasu jsme opravdu nastoupili se 110 procenty maximálního nasazení a dali do něj všechno,” řekl trenér Liquid Emil “eMIL” Sandgren.

  Adil “ScreaM” Benrlitom z týmu Liquid předvedl další fantastickou sérii. Na Breeze dokonce vytáhl pick Phoenix. Podle ScreaMa se díky nedávným buffům, které agent obdržel, stal životaschopným v profesionální hře.

  ScreaM také vykřikl, že EDG předvedli na šampionátu solidní výkon.

  “Věřím, že jsou opravdu dobrým týmem. Jsou však velmi mladí a musí se toho ještě hodně naučit… Nepodcenili jsme je. Bereme je velmi vážně,” řekl ScreaM.

  Liquid nyní mají nějaký čas na přípravu na zápas s Paper Rex. Jako velkého finalistu z Masters Copenhagen budou mnozí považovat Paper Rex za favority na postup do play-off.

  “Určitě to bude zábavný zápas. Mají opravdu zábavný styl hry. Víte, jak čelit jejich agresi,” řekl Elias “Jamppi” Olkkonen.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS