Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Světu her chybí box! Od toho tu jsme, věří Steel City. ESBC chce zvednout laťku vysoko

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Je pravdou, že boxerský simulátor je v herním světě ohroženým druhem. Tenhle stav se ale zřejmě brzy změní. Tedy alespoň podle slibů vývojářů ze Steel City. Jejich novinka s názvem ESBC se chystá na vpád na herní scénu. A prý to bude něco.

  Fight Night 2004, Round 2, Round 3, Round 4 a Champion. To je výčet každého komponentu herní boxerské série, která vycházela od roku 2004 do roku 2011 pod křídly EA. Tím ale vlastně všechno končí, tradiční box se nedá hrát už dlouhých 10 let.

  Do prostředí her sice prorazilo velice populární UFC, to je ale trochu jiná písnička. Box je přeci jen jeden a převálcovat ho bojovými uměními se nedá tak snadno. Tohle přesně si říkali i tvůrci nově chystané pecky s názvem Esport Boxing Club, neboli ESBC.

  Vývojáři ze Steel City Interactive Limited chtějí odstartovat revoluci a vypustit jeden z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší boxerský simulátor všech dob. Už průvodní videa ukazují, že se k této metě může ESBC klidně přiblížit.

  Legendy vs. hvězdy současnosti

  Virtuální ring toho nabídne až, až. Boxerští fanoušci se mohou těšit na legendární i současné extra třídy. Joe Frazer či Sugar Ray Robinson z dob minulých, současnou éru by pak měli zastupovat třeba Oleksandr Usyk nebo Arturo Gatti.

  K dispozici bude i multiplayer a důkladně promyšlená kampaň. Tvůrci si dali záležet i na autentičnosti, třeba takovým modelům tělocvičen stojí ty naprosto reálné. K tomu budou ve hře k vidění promotéři, trenéři a spoustu dalších známých lidí spojených s boxem.

  Cíl? Dobít území zvané: box ve hrách. Steel City spolupracuje také s profesionálními organizacemi IBF, WBC a magazínem The Ring. Hra se měla dočkat premiéry už dříve, nakonec se ale najalo ještě větší množství vývojářů, aby byl pohyb a celkové vyznění hry ještě o něco lepší.

  Těšit se na ni tak budeme muset až ve druhé polovině roku. Během léta by mělo začít testování, na podzim a v zimě už se pak přejde na trh. ESBC byste si měli moct zahrát na XBOXU, PlayStationu i počítači.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS