Více
  0.4 C
  Czech
  Pondělí, 29 listopadu, 2021

  SumaiL a iceiceice se přidávají k Teamu Secret

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Od chvíle, kdy tým Secret přišel o zaie a MATUMBAMANA, se tým odmlčel a začal podnikat kroky, aby zaplnil prázdné místo, které po těchto hráčích zůstalo. Teď je již soupiska kvalitně zaplněna.

  Prostřednictvím několikadílného komiksového seriálu s tematikou svých hráčů pro Dota 2 dával Secret fanouškům pomalu více důvodů k těšení, než konečně potvrdil zvěstí a oznámil, že se k soupisce připojují veterání iceiceice a SumaiL.

  Pod vedením kombinace Puppey a YapzOr se Secret pustil do interních změn – oznámil, že Nisha v nadcházející sezóně z midu  vrátí se k hraní na safe lane. A i když tato jediná změna v tuto chvíli mnoho neznamená, protože Secret hraje velmi plynulý a přizpůsobivý styl Doty.

  Singapurská hvězda iceiceice se pohybuje v popředí Doty od roku 2005 a v roce 2011 přešel do Doty 2, kde pomohl týmu Scythe.SG umístit se na třetím místě na původní TI – akci, kterou jeho nynější kapitán vyhrál.

  Od té doby neustále přeskakoval mezi týmy, pouze dvakrát ve své kariéře zůstal ve stejné organizaci déle než jednu sezónu – 2014 až 2016 strávil ve Vici Gaming a 2018 až 2020 ve Fnatic. Je jedním z pouhých dvou hráčů, kteří se zúčastnili TI se sedmi různými týmy, a s devíti účastmi na TI se dělí s KuroKym i LaNmem o druhé místo v celkovém počtu účastí na TI, překonán pouze Puppeyem, který je jediným hráčem, který se zúčastnil všech deseti.

  V minulé sezóně se přesunul do Severní Ameriky, kde se připojil k týmu Evil Geniuses a pomohl mu ovládnout základní část Dota Pro Circuit, ačkoli na TI10 nakonec nedosáhl svých cílů a skončil na devátém místě.

  Nyní se iceiceice připojuje k Secretu, který se díky třetímu místu na Internationalu umístil nejlépe v historii a chce se připravit na další účast na The Internationalu.

  Soupisku Team Secret pro DPC 2021-2022 tedy tvoří:

  1. Nisha
  2. SumaiL
  3. iceiceiceice
  4. YapzOr
  5. Puppey

  “Jsem docela nadšený, že budu hrát se Secretem. Je to perfektní sestava pro můj herní styl a Puppey byl vždycky někdo, s kým jsem chtěl hrát posledních 10 let,” řekl iceiceice. “Miluju velbloudy a nemůžu se dočkat, až mě Puppey praští.”

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VINI potvrzuje, že opouští tým FURIA

  Vinicius "VINI" Figueiredo podle dnešního prohlášení nebude v příštím roce součástí soupisky CS:GO týmu FURIA. Tým za něj již hledá náhradu.
  Společnost Valve poskytuje aktualizaci Battle passu do hry Dota 2

  Společnost Valve poskytuje aktualizaci Battle passu do hry Dota 2

  Ve všech regionech probíhají kvalifikační turnaje a společnost Valve zveřejnila další plány pro nadcházející sezónu 2022 Dota Pro Circuit. První z nich začne příští týden.
  Elige

  Aktuální stav Counter-Strike sestavy Teamu Liquid

  Poté, co Severoameričané začátkem měsíce prožili těžké tažení na PGL Stockholm Major, kde vypadli ve fázi Legends s jednou výhrou a třemi porážkami, morálka v týmu není moc dobrá. A jedna z hvězd Liquidu, Jonathan "EliGE" Jablonowski, se nedávno vyjádřil ke stavu týmu.
  Silver Snipers

  Věk je jen číslo. Bývalé vojáky a policisty nad 60 let láká seniorský tým Counter-Striku

  „Počítačové hry jsou jen pro mladé.“ „Starší hráči nemají na scéně co dělat.“ Takové jsou často názory na prostředí e-sportu. Pravdou ale je, že i starší a vysloužilí lidé se mohou zapojit. Nový tým s názvem Golden Snipers láká další členy do svých řad. Podmínkou je věk starší 65 let, zkušenosti a chuť se učit novým věcem.
  Canna

  Budoucnost topaře T1 Canny je kvůli sporu o smlouvu s organizací nejistá

  Mezisezóna League of Legends může být jedním z nejzajímavějších období roku, ale jak pro koho. Top laner T1 Canna se údajně potýká se sporem o smlouvu, což vede k nejistotě ohledně jeho budoucnosti.
  Fade

  Invictus Gaming se loučí s Kakou a podepisuje smlouvu s Fadem z EHOME

  I po oživení organizace v průběhu minulé sezóny dělá iG velkou změnu ve své Dota 2 soupisce. Svého bývalého kapitána Kaku nahrazuje Fadem.
  Reklama

  Napište svůj komentář

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Reklama
  Reklama