Více
  8.2 C
  Czech
  Pátek, 7 října, 2022

  Stewie2K se omlouvá fanouškům za neúspěch Evil Geniuses

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Jake “Stewie2K” Yip, kapitán hlavního CS:GO týmu společnosti Evil Geniuses, se omluvil fanouškům a organizaci za své chování v průběhu sezóny.

  Vítěz ELEAGUE Boston Major s týmem Cloud9 byl pod palbou kritiky poté, co bývalý asistent trenéra EG Paolo “EVY” Berbudeau prohlásil, že Stewie2K se od ledna do května, tedy v období, kdy tým trénoval společně s hlavním trenérem Damienem “maLeK” Marcelem, choval neprofesionálně.

  EVY řekl francouzskému portálu 1pv.fr, že Stewie2K během zápasů řádně nepředával informace svým spoluhráčům, neposlouchal maLeKa a odmítal jeho taktické pauzy během funkcionářů. Kapitán EG nejprve vrátil EVY úder s tím, že příběh překroutil. O několik hodin později však řekl, že to pokazil.

  “Omlouvám se, že jsem to musel nechat vevnitř. Omlouvám se fanouškům a EG, že jsem v tomto projektu nakonec selhal a sehrál obrovskou roli. Posral jsem to… v mnoha ohledech a ten seznam může pokračovat dál a dál. Beru to jako zkušenost, ze které se mohu poučit a posunout se dál jako lepší hráč/člověk,” uvedl Stewie2K na Twitteru.

  Kromě omluvy však Stewie2K uvedl, že věří, že jeho vztah s maLeKem byl v pořádku bez ohledu na to, co říkali lidé, kteří nebyli přímo zapojeni do situace, čímž narážel na EVYho, asistenta maLeKa. Organizace se k situaci zatím nevyjádřila.

  Ještě předtím, než střet mezi osobnostmi EVY a Stewie2K začal, byl již kapitán zpochybňován za neúspěchy EG v průběhu celé sezóny, mezi něž patřilo i nepostoupení na květnový PGL Antwerp Major. Způsob, jakým soupiska vedená hráčem Stewie2K dosud hrála, se neopírá o taktické protokoly a strategie a několikrát vypadala jako nepřipravený tým.

  Budoucnost organizace

  EG v poslední době podniká několik kroků směrem k novému směřování svého Counter-Strike oddělení, podepsalo smlouvy s Party Astronauts a Carpe Diem, aby v blízké budoucnosti sestavilo tekutou patnáctičlennou CS:GO soupisku. Organizace se chce účastnit téměř všech turnajů CS:GO a hrát je v různých sestavách.

  Projekt s názvem Blueprint bude řídit bývalý šéf datového oddělení Soham “valens” Chowdhury, který byl povýšen na sportovního ředitele pro Counter-Strike, což je pozice, která zahrnuje obvyklé úkoly generálního manažera sladěné s využitím datového oddělení EG.

  Sestava v čele se Stewie2K v posledních týdnech pouze trénovala, protože se nekvalifikovala na důležité turnaje, jako je IEM Dallas a BLAST Premier Spring Final.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS