Více
  11 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  Španěl rozmetal rekord Twitche! Živě ho sledovalo bezmála 2,5 milionu diváků

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Ve španělsky mluvící komunitě YouTube patří TheGrefg mezi známé osobnosti. Své hlavní zaměření soustřeďuje Španěl na hru Fortnite, kde se navíc dočkal parádní pocty: dostane svůj vlastní skin. A právě ten přilákal na jeho kanál rekordní počet lidí. Přesně 2,47 milionů!

  David Cánovas Martínez promlouvá do dění okolo taháku scény Battle Royale hodně hlasitým způsobem. Španěla sleduje na YouTube něco kolem 16 milionů příznivců. A ani to už není zlé. Rekord ale zpřetrhal díky platformě Twitch.

  Ta v herním světě udává tempo. Každodenně se na Twitchi vystřídají desítky milionů lidí a pozornost se ubírá hlavně na klasiky League of Legends, CS:GO nebo Minecraft. Do popředí se ale dostávají i nové pecky v čele s Among Us nebo Fortnitem.

  Právě posledně jmenovaný titul se postaral v kombinaci s TheGrefgem o rekord. Slavný influencer se zařadil po bok Ninji, Lachlana nebo kolegyně LoserFruit a obdržel svůj vlastní skin. Jeho představení se neslo ve znamení úžasu. Odhalení nové postavy sledovalo v jednu chvíli živě 2 470 000 diváků.

  Až do té doby držel rekord Twitche major v CS:GO z Bostonu. Na ten upíralo své zraky 1 300 000 fanoušků. To, co ale předvedl Španěl, nemá obdoby. Twitchi teď dominuje 23letý mladík a laťku zvedl do závratných výšin.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS