Více
  -0.7 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  Soupiska VALORANT společnosti Envy se mění na OpTic Gaming

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Severoamerická esportová organizace Envy rebrandovala svůj VALORANT tým na tým OpTic Gaming, jak dnes oznámila. Krok přichází po listopadovém sloučení obou organizací.

  Obě organizace se sloučily loni v listopadu, ale týmů VALORANT a Dallas Fuel z Overwatch League se to nedotklo. Nyní však OpTic převzal tým VALORANT jen několik měsíců po fúzi.

  Přechodu si jako první všiml ValorINTEL, když na Twitteru napsal, že na webu byl nalezen nový dres OpTic VALORANT, který na sobě měli dlouholetí členové FNS a Victor, kteří se připojili již v září 2020. Oba hráči jsou k vidění v černé, zelené a bílé barvě, což je výrazný rozdíl od jejich obvyklého černo-modrého oblečení.

  Změna názvu se po fúzi společností Envy a OpTic vždy jevila jako možná. Od této dohody převzala společnost OpTic tým Halo od Envy, přičemž dalším titulem, který měla v plánu, byl VALORANT.

  Kdy uvidíme tým v akci?

  Tým VALORANT zůstal stejný od VCT Champions, kde skončil na devátém místě, což je oproti původním očekáváním markantně horší výsledek. Nadcházející přejmenovaná sestava OpTic je jedním ze čtyř týmů pozvaných přímo na turnaj VCT 2022: Stage One Challengers, kde se pokusí získat zpět pozici nejlepšího severoamerického týmu VALORANT, ten začne už zítra.  

  OpTic, kteří byli zařazeni do skupiny B, se 13. února utkají s týmem Rise. Jejich další zápas se odehraje proti společnosti NRG, se kterou OpTic před jejím odchodem spolupracovala v rámci Call of Duty League.

  V rámci partnerství mezi společnostmi OpTic a Envy vystupovaly oba subjekty pod společnou značkou zejména pro Call of Duty League. Značka Dallas Empire byla vyřazena, zatímco OpTic a NRG prodaly spot OpTic Chicago. Spojením vznikla franšíza OpTic Texas, která soutěží v Call of Duty League.

  OpTic má jeden z nejlepších týmů VALORANT v Severní Americe, v jehož čele stojí herní lídr Pujan “FNS” Mehta. K němu se připojují hvězdný duelant Jaccob “yay” Whiteaker, Victor Wong, Austin “crashies” Roberts a Jimmy “Marved” Nguyen. OpTic jsou podle VLR.gg hodnoceni jako třetí nejlepší tým v Severní Americe.

  Tým se od 11. února zúčastní turnaje VALORANT Champions Tour Stage One Challengers, kde byli zařazeni do skupiny B. Je však možné, že se vicemistři VCT Masters Berlin před akcí přejmenují na OpTic Gaming, protože Zelená zeď je spojována s připojením ke scéně VALORANT.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS