Více
  8.2 C
  Czech
  Pátek, 7 října, 2022

  Snax osvětluje své budoucí cíle, stále chce soutěžit na nejvyšší úrovni

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  ENCE si po včerejším vítězství nad FaZe Clan 2:1 zajistili účast v semifinále IEM Dallas 2022. Snappiho svěřenci se rozpadli na Mirage, ale po výhrách na Ancient a Nuke se vydrápali zpět.

  Hvězdná forma týmu a hluboký postup do Dallasu jsou pro mnohé překvapením, protože tým musel využít Snaxe jako náhradníka za Spinxe, který si nedokázal včas zajistit vízum, aby mohl odcestovat do USA. Polský hráč se v sérii proti FaZe dostal na vrchol tabulky, když zaznamenal poměr K/D 67-51 a dosáhl ratingu 1,27, což je podle HLTV nejvyšší hodnota na serveru.

  V pozápasovém rozhovoru s Jamesem Banksem Snax vysvětlil, že je stále hladový po úspěchu a stále usiluje o účast na nejprestižnějších turnajích na světě.

  Snax řekl, že se v ENCE cítí dobře a nemá žádné problémy se součinností s evropskou soupiskou a převzetím Spinxovy role. Tato komfortní zóna mu umožnila zazářit na turnaji Nuke, kde se pyšnil poměrem K/D 26/11 a ratingem 1,71.

  Polský hráč vysvětlil, že se chce vrátit na nejvyšší úroveň CS:GO a nechce, aby cesta v Dallasu byla jeho koncem.

  “IEM Dallas beru velmi vážně. Hledám tým, hodně grindím, dělám hodně věcí, pořád jako bych měl hlad po hraní na nejvyšší úrovní. Myslím, že jsem dnes ukázal něco málo ze sebe,” řekl Snax.

  Snaxovy dosavadní individuální úspěchy v Dallasu jsou sice výjimečné, ale vyjádřil se, že mu hodně pomáhá fantastická atmosféra v řadách týmu. “ENCE mají jako tak super lidi, jako uvnitř. Chemie je tak na úrovni, že se cítím jako doma,” řekl.

  Snax je od března volným hráčem, naposledy reprezentoval týmy MONKEsports a Anonymo Esports. Jeho posledním turnajem první úrovně v CS:GO však byl ESL One: New York v roce 2018. Od té doby se snažil o návrat do nejvyšší úrovně Counter-Striku.

  Snaxova historie

  Snax je bývalým členem polské soupisky Virtus.Pro, která v letech 2014 – 2017 podávala na světových pódiích nemálo úctyhodných výkonů. Po tolika letech se ale v týmu objevily personální rozepře a v kombinaci se stářím hráčů tým začal podávat horší a horší výkony. Vše skončilo rozpuštěním týmu v roce 2019. Po něm se ale většině bývalých hráčů z týmu už nepodařilo najít bývalý úspěch.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS