Více
  -0.7 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  Shroudův debut v profesionálním Valorantu nedopadl podle představ

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  The Guard ve čtvrtek v maratonu nejlepších tří zápasů na severoamerickém turnaji VALORANT Champions Tour Last Chance Qualifier porazil Sentinels. Zápas byl debutem Michaela “Shrouda” Grzesieka v týmu Sentinels a jeho návratem do vod profesionálního esportu. Vítězstvím The Guard utnul rozruch a poslal Sentinels do nižšího kola LCQ.

  Vítězství bylo také povzbudivým znamením pro The Guard, kteří od špatného vystoupení na Stage 2 Masters Reykjavík nemohli najít sebevědomí. Ve velkém zápase se spoustou těsných výsledků tým neztratil chladnou hlavu.

  “Myslím, že jsme si zachovali super klid. Všichni si strašně moc věříme a máme v sebe navzájem takovou důvěru, že se prostě posuneme dál,” řekl Michael “neT” Bernet z The Guard.

  Jednoduše řečeno, The Guard vypadají, že si v době před akcí LCQ udělali domácí úkoly. Zejména jejich složení Icebox – Chamber, Brimstone, Viper, Fade a KAY/O – bylo pro tým nové.

  “Většina našich chyb z druhé fáze spočívala v tom, že jsme se dostatečně rychle nepřizpůsobovali metě. Jsme teď prostě mnohem flexibilnější tým, což jsme předtím nebyli,” řekl herní lídr týmu Jacob “valyn” Batio.

  The Guard zůstávají v horním bracketu NA LCQ

  Nejlepší trojka mezi The Guard a Sentinels naplnila hype, který se vytvářel od chvíle, kdy Sentinels oznámili, že Shroud bude hrát v LCQ. Série se protáhla až do konce, přičemž se odehrála celkem čtyři prodloužení a 79 kol VALORANT.

  Trent “trent” Cairns z týmu The Guard se během série rozjel na plné obrátky a zaznamenal 75 sestřelů. Naprosto klíčové byly jeho vícečetné nájezdy, které čítaly 15 dvoukilových a sedm tříkilových nájezdů. Výkon připomněl, čeho byl mladý americký hráč schopen během své neuvěřitelné jízdy před Masters Reykjavík.

  Co se týče Sentinels, tam byl příspěvek hráčů poměrně vyrovnaný napříč celým týmem. Shroud byl světlou výjimkou, ale i on našel údernost velkými spojkami a multi-killy. Pro hráče v jejich vůbec prvním zápase VCT je to povzbudivý výsledek – dokonce i pro hráče s tak opěvovanou historií v esportu, jako je Shroud.

  Na opačné straně serveru neT nebyl schopen říct, zda Shroudův individuální výkon splnil očekávání. Pochvalami však nešetřui u Jordana “Zellsise” Montemurra, který si rovněž odbyl svůj debut v týmu Sentinels.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS