Více
  12.7 C
  Czech
  Čtvrtek, 6 října, 2022

  Shotzzy si myslí, že dolphin diving je v Modern Warfare 2 příliš silný

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Mechaniky pohybu ve hře Call of Duty: Modern Warfare 2 jsou hlavním předmětem debat před vydáním. Bude zajímavé sledovat reakce komunity na to, jaký pohybový systém bude ve hře pro více hráčů a ve Warzone 2 použit.

  Od úniků informací, které tvrdí, že ve hře není možnost zrušení skluzu, až po vyjádření hráčů. Pohybovou mechanikou, kterou mnoho fanoušků ve hře MW2 přehlíží, je však potápění s delfínem, jehož přítomnost ve hře v současné době potvrdilo několik zdrojů. Tyto zdroje také uvádějí, že delfíní střemhlavý skok je ve svém současném stavu extrémně přesílený.

  Pro všechny nové fanoušky série COD je delfíní ponor další formou pohybu. Pokud hráči podrží určité tlačítko, vystřelí se do vzduchu a skončí v poloze na zádech několik metrů před místem, kde začínali. Tato mechanika byla nesmírně oblíbená ve hrách Black Ops 1 a 2, ale nikdy se po těchto hrách neprosadila. Podle profesionálních hráčů, kteří již MW2 zažili, a renomovaných leakerů je delfíní skok zpět. Ve své současné podobě by však mechanika možná potřebovala nerf, obzvlášť až se dostane do rukou celé komunitě.

  Shotzzyho vyjádření

  Anthony “Shotzzy” Cuevas-Castro, profesionální hráč CDL pro OpTic Texas, nedávno uvedl, že během raného playtestu Modern Warfare 2 zneužíval dolphin dive. ” Doplhin diving je trochu moc silný, nebudu lhát. Mám pocit, že to lidé budou zneužívat, protože to jsem dělal já. Jste schopni sprintovat, létat, sprintovat, létat, to je všechno, co děláte,” řekl nedávno Shotzzy na streamu.

  Do této konverzace se zapojil leaker COD @TheGhostOfHope, který uvedl, že Shotzzy potvrzuje to, co tvrdil dříve, tedy že delfíní skok se používá hlavně k útočným účelům. Mechanika sklouznutí, která byla údajně silně nerfována, má sloužit pouze k obranným účelům. To je pravý opak toho, jak se klouzání projevovalo v posledních několika letech, kdy hráči využívali zrušení klouzání k získání obrovské výhody nad protivníky během přestřelky.

  Uvidíme, zda delfíní střemhlavý skok skutečně nahradí skluz jako hlavní formu pohybu v MW2. Fanoušci se však o tom budou moci přesvědčit na vlastní oči, až bude koncem tohoto týdne spuštěna beta verze hry pro více hráčů.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS