Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Šampioni v novém hávu! DAMWON podepsal s automobilkou Kia, změní si název

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Zajímavé gesto na konec úspěšného roku. Letošní světoví mistři ve hře League of Legends, jihokorejský výběr DAMWON, si podal ruce s automobilkou Kia. Velké sponzorské peníze ale budou úspěšný tým hodně stát. Scéna e-sportu si bude muset od nového roku zvyknout na pozměněný název.

  DAMWON Gaming? Od roku 2021 minulost. Jihokorejci prožili parádní rok. Titul z WORLDS a letního splitu korejské ligy. To byly ty největší úspěchy jinak náročné letošní sezony. Slávy se chtějí samozřejmě chytnout také sponzoři.

  Síly chce s DAMWONEM spojit jihokorejský velikán Kia. Zatímco jednu stranu bude stát kontrakt finanční prostředky, ten druhý musí upustit od svého tradičního názvu. DWG Kia. Pod tímhle jménem bude celek v příští sezoně vystupovat.

  „Chceme tímhle krokem dostat mladou a dynamickou značku Kia do povědomí e-sportových fanoušků po celém světě,“ nechal se slyšet Hyugho Kwon, vedoucí obchodní sekce Kia Motors. Krok je to automobilku skvělý vzhledem k tomu, že nedávné mistrovství světa v LoL sledovalo něco kolem milionu a čtvrt diváků.

  Ze smlouvy má radost i DAMWON a na název si podle svých slov rychle zvykne. „Fanoušky DWG Kia jistě nadchne i fakt, že náš nový partner není ve světě e-sportu nováčkem,“ uvedl Ashley Kang, mluvčí DAMWONU.

  Je jisté, že krále League of Legends čeká nová éra s novým názvem i logem. Po úspěšném roce se ale dalo něco podobného čekat. Uvidíme, jestli velká sponzorská smlouva přinese DAMWONU ovoce.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS