Více
  4.3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  S1mple se rozpovídal o přípravách NAVI na Major. Věří, že se týmu bude dařit

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Natus Vincere, nejlepší tým CS:GO na světě v roce 2021, je v závěrečné fázi příprav na IEM Katowice. Jsou jedním z osmi týmů, které po skončení Play-In čekají na start hlavní soutěže.

  Očekávání fanoušků jsou taková, že NAVI tentokrát zahrají na LAN akci podstatně lépe než před několika týdny v jarních skupinách BLAST Premier, kde prohráli s MIBR, Astralis a Ninjas in Pyjamas a sotva se dostali do jarního finále.

  NAVI vypadali ve svých zápasech trochu zrezivěle. Podle hvězdy týmu AWPer Oleksandra “s1mple” Kostylieva byla příčinou jejich podprůměrných výkonů přestávka po skončení sezóny 2021.

  “Bylo to poprvé, co jsme měli tak dlouhou pauzu, a je těžké se vrátit tam, kde jsme byli, když jsme vyhrávali a všechny drtili,” řekl s1mple na tiskové konferenci na IEM Katowice.

  Tým CIS zakončil rok na vysoké úrovni a vyhrál nejrůznější turnaje úrovně S, včetně IEM Kolín nad Rýnem, ESL Pro League Season 14, BLAST Premier Fall Finals, BLAST Premier World Finals a především listopadového PGL Stockholm Major.

  S1mple uvedl, že NAVI je také výkonnější na LAN, což je nastavení pro IEM Katowice. Věří, že jeho tým bude blízko plné síle a v případě postupu do play-off se bude v průběhu soutěže zlepšovat.

  Ukrajinská hvězda počítá s tím, že příprava na IEM Katowice byla lepší než ta na BLAST, protože se právě vrátili z dovolené a nepamatovali si všechny aspekty svých strategií.

  “Naše příprava na IEM Katowice byla mnohem, mnohem lepší než na začátku roku. Všichni jsme měli dovolenou, všichni jsme zapomněli některé strategie. Doufejme, že předvedeme naši nejlepší hru.”

  NAVI byli na IEM Katowice zařazeni do skupiny B spolu s týmy G2, FaZe Clan, Team Liquid, Astralis, FURIA a dvěma týmy, které zatím nebyly určeny. Svůj první zápas odehrají v pátek 18. února v 5:30 ráno středoevropského času.

  Na’Vi se v průbehu minulého roku pevně usadili na pozici nejlepšího týmu v CS:GO a nikdo další za nimi nezaostává. Pokud se jim podaří udržet nastolené tempo, možná se CS dočká nové “dynastie”, neboť teprve nedávno skončila éra Astralis, kdy se Dánové stali nejdominantnějším týmem v historii CS:GO. Na to, jak bude jejich dominance pokračovat, si už bohužel musíme počkat.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS