Více
  9.9 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  Red Bull otevřel v Anglii dokonalé tréninkové centrum! Podívat se do něj můžete i vy

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Stáj Red Bull Racing, to zdaleka není jen formule 1. Rakouská organizace se sídlem v Londýně se zaměřuje také na odvětví počítačových her. V anglickém městě Milton Keynes vyrostlo pod jejím jménem tréninkové centrum, které mají využívat k trénování počítačoví mágové.

  Když se řekne Red Bull, každému se asi vybaví modro-stříbrná plechovka s energetickým nápojem. Když je řeč o Red Bull Racing, mnohým naskočí třeba čtyřnásobný vítěz formule 1 Sebastian Vettel. A když někdo zmíní Red Bull Racing Esports? Tak se zejména Angličané rozvzpomenou na nejdokonalejší tréninkové centrum, které je asi v současnosti k vidění.

  Stojí na kraji Londýna v Milton Keynes. 12 jezdců stáje RBR Esports využije komplex k tréninkům, přípravě na velké turnaje, ale také k odpočinku. „Nejmodernější závodní výcvikové zařízení.“ Tak nazvali budovu fanoušci. Jestli je terminologie správná, posuďte sami.

  Centrum se rozděluje na čtyři velké úseky: tréninková hala, soutěžní hala, konzolové centrum a chybět samozřejmě nesmí ani šatny. Jak již bylo řečeno, zařízení budou využívat závodníci, mluví se ale také o prostorech pro rozvíjející se akademii. Red Bull chce totiž začít „dávat křídla“ také mladším.

  Ze všech pohledů působí komplex dokonale. Ještě lépe potom působí fakt, že se do něj můžete podívat i vy. Red Bull nabízí několik dní v roce tour, při které návštěvníci zjistí, jak e-sportový tým trénuje.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS