Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Rare Atom v jarním rozdělení LPL 2022 rozdrtili RNG

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Tým Royal Never Give Up byl v šestém týdnu jarního rozdělení LPL 2022 zaskočen outsiderem Rare Atom. Do tohoto zápasu vstupovali hráči RNG, kteří právě uštědřili týmu LNG Esports první porážku v tomto splitu a v tabulce měli skóre 7:2.

  V celkovém pořadí byli řazeni až na pátém místě, ale vzhledem k velkému množství silných týmů v LPL bylo RNG do dnešního zápasu proti Rare Atom, kterému před sérií patřilo skóre 3-5, favorizováno.

  Pro Rare Atom to bylo přinejmenším zajímavé rozdělení. Zpočátku začali sezónu velmi chladně a po čtvrtém týdnu drželi bilanci 1-5, která se krátce poté začala zvyšovat díky snadnějšímu pátému týdnu proti dvěma týmům ze spodních příček, LGD a ThunderTalk. Dnešní výhra proti RNG je však znamením, že série vítězství Rare Atom by mohla být opravdová.

  V průběhu celé série vypadal Rare Atom jako lepší tým. A kdybyste odstranili jmenovky, měli byste o obou týmech zcela pokřivené představy, konkrétně v souboji v top lane mezi Binem RNG a Cube Rare Atom.

  V první hře Cubeův Gwen masivně obehrál duo RNG na topu a jungli, podařilo se mu začít hru dvěma zabitími. To vygradovalo až do bodu, kdy měl na kontě všechny čtyři zabití Rare Atom v 15. minutě. V každém týmovém souboji museli RNG počítat s Gwenem, protože zbytek Rare Atom si díky jeho dominanci mohl začít budovat náskok, který nakonec vedl k vítězství ve 34. minutě.

  A ve druhé hře to bylo kolektivní úsilí všech, protože jungler Rare Atom Leyan dokázal dominovat na začátku hry. Jungler byl všude na mapě a využil svého agresivního kitu pro začátek hry k vytvoření náskoku, který je nakonec dostal do základny RNG již ve 25. minutě.

  Co to pro tým znamená?

  Rare Atom nyní drží sérii tří vítězství v řadě a v základní části si polepšili na 4:5, což jim chybí jen kousek k vytouženému 10. místu v play-off.

  A naštěstí pro ně budou mít přímou příležitost ji získat, protože jejich dalším soupeřem bude 25. února FunPlus Phoenix, kdy se oba týmy se skóre 4-5 utkají o play-off.

  Pro RNG tato prohra nic nemění na jejich pozici na pátém místě. I když zvětšuje rozdíl mezi čtyřmi nejlepšími týmy a RNG, kteří nyní mají bilanci 7-3, tedy dva zápasy za čtyřkou v jarním rozdělení LPL 2022.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS