Více
  4.3 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  První event v Overwatchi 2 je spuštěn

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  První halloweenská událost hry Overwatch 2, která se protáhne od 25. října do 8. listopadu, se zcela novým herním režimem PvE a kapkami strašidelného obsahu na Twitchi, je v plném proudu. Nová událost, nazvaná Wrath of the Bride, je dalším kooperativním herním režimem a slouží jako pokračování klasického herního módu Junkenstein’s Revenge.

  Jako každá halloweenská událost obsahuje i tato událost spoustu kosmetiky, ale také představí další víkendy s dvojnásobným počtem XP, nějakou kořist pro přihlášení zdarma a kapky Twitch.

  Nový PvE herní režim, Wrath of the Bride

  Fanoušci, kteří hráli Junkenstein’s Revenge během minulých ročníků halloweenských událostí ve hře Overwatch 1, si pamatují, jak se tento herní režim hrál. Vše se točilo kolem obrany brány do třetího bodu Eichenwalde před vlnami omnických robotů a několika zlými hrdiny. Tentokrát je událost spíše příběhovou záležitostí, v níž je třeba projít mapu Eichenwalde, abyste mohli pokračovat. Stejně jako dříve si vyberete jednoho ze čtyř hrdinů (každý má halloweenský skin): Junker Queen, Sojourn, Ashe a Kiriko. Poté se společně setkáte ve hře a pokusíte se vyřešit, co se děje, zejména proto, že se to odehrává po Junkensteinově smrti.

  Je to mnohem interaktivnější než přímočařejší obrana brány v původní akci, která vás nutí hledat klíče a utíkat před nezranitelnými nepřáteli. Událost však trvá stejně dlouho, protože její zdolání obvykle netrvá déle než 10 minut. Vzhledem k tomu, že příběhový režim PvE vyjde v roce 2023, jedná se o pěknou halloweenskou ukázku toho, čeho bychom se mohli dočkat z hlediska hratelnosti.

  Overwatch 2 se spojuje se službou Twitch

  Jedním z oznámení, které přišlo spolu s událostí, bylo, že každý kanál Twitch vysílající pod značkou hry Overwatch 2 bude mít zapnuté dropy na Twitchi. K dispozici jsou dva předměty, sprej a skin. Oba jsou zaměřené na Winstona, předvedené v události Wrath of the Bride.

  Chcete-li získat sprej Werewolf Winston, sledujte celkem 2 hodiny streamů hry Overwatch 2 na Twitchi. Chcete-li získat skin Werewolf Winston, sledujte celkem 4 hodiny streamů hry Overwatch 2. Tyto hodiny můžete nasbírat i bez připojení účtu k síti Battle.net, ale k jejich odemčení je třeba účet na Twitchi a Battle.netu propojit.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS