Více
  4.3 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  Průběh třetího dne skupinové fáze TI11

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Poté, co se dnes ve skupině A rozpoutalo peklo a Evil Geniuses se stali prvním týmem, který se kvalifikoval do hlavní soutěže The International 2022, byl ve skupině B poměrně klidný den. Na rozdíl od sesterské skupiny se zde stále bojuje o první místo a vše pod ním se může výrazně změnit v závislosti na zítřejším závěrečném dni zápasů.

  Před TI11 se tým Tundra Esports proměnil v jeden z nejlepších Dota 2 týmů v Evropě a tuto skvělou formu si chtěl přenést i do výbušného startu na TI11. Týmu však trvalo delší dobu, než se dostal do správného tempa a našel okno, ve kterém mohl proti nejlepším týmům světa skutečně zazářit.

  Začátek se sérií remíz nebyl ideální, ale Tundra po pomalém úvodu otočila vývoj několika velkými vítězstvími včera a dnes smetla obhájce titulu na TI.

  Průběh dalšího dne

  Tým Spirit nastoupil do třetího dne s cílem zvrátit svůj vlastní pomalý start, ale Tundra nebyla snadnou kořistí, jak možná vítězové TI10 očekávali.

  Tým Spirit byl týmem Tundra zcela vyřazen, ale oba zápasy přetáhl přes třicetiminutovou hranici díky několika kouzlům zaměřeným na týmové souboje, které tým Tundra nutily hrát co nejopatrněji i přes jejich gigantické vedení. Nakonec sestava Spiritu neměla dostatečné poškození, aby zastavila nezastavitelný push ze strany Tundry.

  Tundra si také rozdělila zápasy s Thunder Awaken, kteří bojují o nejvyšší nasazení na TI11, přestože se jeden z hráčů potýká s hospitalizací. Farith “Matthew” Puente se ještě před začátkem třetího dne podrobil několika vyšetřením kvůli žaludeční infekci, ale přesto se vrátil včas, aby mohl hrát.

  Tundra také nebyla jediným týmem WEU, který si vylepšil své nasazení. Tým Secret navázal ve třetím dni na silnou skupinovou fázi, když brzy remizoval se Spiritem a poté nastoupil do velmi očekávaného zápasu proti Entity.

  Secret ukazuje novou formu

  V průběhu minulé sezóny DPC měla organizae Entity několikrát na Secret políčeno. S ohledem na sílu obou týmů většina fanoušků očekávala vyrovnanou sérii. Secret však byli na jiné úrovni a chtěli pomstít své předchozí prohry.

  S tímto vítězstvím v kapse se nyní Secret snaží vyzvat jak Team Aster, který se třetí den špatně prezentoval proti Fnaticu a TA, tak i Tundru, aby se do čtvrtého a posledního dne skupin probojovali na první místo ve skupině B. Mezitím se Spirit a beastcoast střetnou v sérii, která by jednoho z nich mohla potenciálně dostat nebezpečně blízko vyřazení z TI11.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS