Více
  4.3 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  Proper získal ocenění OWL 2022 Alarm Rookie of the Year

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  K téměř žádnému překvapení se vítězem ceny Alarm Rookie of the Year pro sezónu 2022 Overwatch League stal Kim “Proper” Dong-hyun ze San Francisco Shock.

  Poté, co se v roce 2022 připojil k týmu Shock jako klíčová součást jeho přepracované soupisky, p

  omohl týmu k dosažení nejvyšší úrovně v základní části. Jako hráč, o němž se také mluví jako o MVP ligy, získal tuto trofej téměř jednomyslně.

  Skutečné kvalitní hráč

  Od samého začátku bylo jasné, jak důležitý byl Proper pro sezónu 2022 v týmu San Francisco Shock. Jeho schopnost vyhrávat souboje ze vzduchu díky hernímu citu i mušce téměř neměla v Kickoff Clash obdoby. Jak se měnily mety, jedna věc zůstávala stejná – Properovy herní schopnosti.

  I jako vítěz ceny pro nováčka roku byl Proper pro úspěch soupisky 2022 natolik zásadní, že byl srovnatelný pouze se dvěma hráči před ním. Prvním byl v době, kdy byl každý hráč nováčkem, v inaugurační sezóně, kdy Zenyatta Bang “JJoNak” Seong-hyuna určovala úspěch týmu New York Excelsior. Druhým byl Kim “Alarm” Kyeong-bo, jehož podpůrná hra pomohla týmu Philadelphia Fusion k úspěšným umístěním na turnajích.

  Tam, kde bylo hlasování o hvězdách rolí téměř na všech ostatních pozicích jasně rozporuplné, byla Properova trofej pro nováčka roku jednoznačně zasloužená. Podíváme-li se na hlasování podrobněji, z 84 hlasů jich 68 bylo pro Propera. To je jen o málo méně než 81 % hlasů.

  Proper je pro Overwatch něco jako blesk z čistého nebe, doufejme, že mu jeho herní schopnosti vydrží a on nás dále bude zásobovat kvalitními ukázkami profesionálního Overwatche.

  Navíc na závěr dodejme, že má jedny z nejlepších statistik, které liga za poslední dobu viděla. Podle oficiálního ligového příspěvku k jeho zisku trofeje zakončil základní část s 9,9 finálními údery na 10 minut. To je nejvíce v historii ligy. Kromě tří zaznamenaných Fleta Deadliftů v této sezóně (mapy, na kterých měl více než 50 % finálních úderů svého týmu) byl Proper monstrum. Budeme si muset počkat, jestli se mu podaří v poslední den play-off 2022 získat také cenu MVP. Tu by si ale rozhodně za své herní zásluhy zasloužil.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS