Více
  -0.7 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  Profesionální hráčka Valorantu byla obviněna z toho, že za ni na turnaji hrál její přítel

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Ženský tým VALORANT byl obviněn z podvádění během nedávné akce Galorants Astral Clash. Tým Fallacy je obviněn z podvádění na nedávném online turnaji, přičemž během zápasu údajně zaskakoval přítel jedné z hráček.

  Na podporu šokujících obvinění byl zveřejněn celý dokument, podle kterého přítel Mars, bývalá hvězda FTX-TSM Payen, používal během akce její účet. Dokument byl sdílen proto, že akce byla poslední šancí kvalifikace na turnaj Astral Clash LAN v Kalifornii, jehož vítěz získá plně hrazený výlet.

  V dokumentu bylo rozebráno množství nepřímých důkazů a snímků obrazovky, které dohromady ukazují na Mars jako viníka podvodu, od podezřelého chování až po předchozí výkony.

  K obvinění původně vedl klip, na kterém Mars provedla 1v5 ACE. Během klipu není slyšet, že by Mars řekla jedinou věc, což mnozí považovali za podivnou reakci od někoho, kdo vyhrál 1v5 situaci.

  Při dalším zkoumání situace si hráči VALORANTu všimli, že je zde mnoho podobností s tím, jak hraje Payen. Například Mars používá jako bind klávesu “F” místo “C”, ale během turnaje se vrátila k výchozímu bindu, stejné, jakou používá její přítel Payen. Mars také obvykle používá tečku jako crosshair, ale během okamžiku 1v5 používala Payenův obvyklý crosshair.

  “Nakonec se nám nepodařilo najít jediný klip, ve kterém by Mars používala překryv Discordu ve hře, když hrála se svým týmem. Na druhou stranu Payen má na svém Twitteru několik klipů, kde ho má zapnutý. V tomto klipu 1v5 je překryv Discordu zapnutý,” stojí v dokumentu.

  Dokument Googlu dále vysvětluje, že Payen byl den před akcí viděn, jak hraje se soupiskou Fallacy ranked. Zajímavé je, že Mars tam nebyla. Dokument se ptal, proč by měl Payen hrát místo Mars, a spekuloval, že je to proto, že s ní v turnaji tým neplánoval hrát.

  Podváděl tým na turnaji Astral Clash?

  Riot Games zatím po zveřejnění důkazů nevydalo žádné rozhodnutí a Mars má zablokovaný Twitter, takže o situaci mlčí. Fanoušci tak zůstávají v nejistotě ohledně oprávněnosti obvinění.

  Někteří se domnívají, že všechny položky uvedené v dokumentu nestačí na to, aby se rovnaly tomu, že někdo podvádí, přičemž někteří poznamenávají, že změna vazby kláves není příliš neslýchaná.

  Jiní však mají pocit, že vše dohromady dává dohromady přinejmenším podezření.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS