Více
  0.4 C
  Czech
  Pondělí, 29 listopadu, 2021

  Případ uzavřen. „Sinatraa“ trestu neunikne, Valorant si nezahraje 6 měsíců

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Už jsou to zhruba 2 měsíce a 1 týden k tomu od doby, co se na Twitteru objevila několikastránková publikace, která cílila na ne zrovna povedené soužití mezi „sinatrou“ a jeho bývalou přítelkyní. Profesionální hráč Valorantu čekal na verdikt až doteď: kompetitivně si nezahraje 6 měsíců.

  O průběhu kauzy okolo „sinatry“ jsme Vás informovali už na začátku minulého týdne, v tu dobu se ale soudy vynášely jen v teoretické rovině. Mluvilo se o tom, že rodák z USA chystá velkolepý návrat a celá věc se smete pod koberec.

  Začal valit na sociální sítě streamy, bavil se s fanoušky, dělal, jako by se nic nestalo. Jenomže to se zřejmě mladík přepočítal, náladu a sen o „comebacku“ mu pořádně zhatili vyšetřovatelé z vedení Valorantu, společnosti Riot Games.

  „Jay Won byl shledán vinným,“ potvrdili. „Tohle chování nebudeme v prostředí Valorantu v žádném případě tolerovat,“ dodali. Všechno je teď vidět v jasnějších barvách a „sinatraa“ si bude muset dát od hraní na chvilku pauzu.

  6 měsíců

  6 měsíců, neboli půl roku, neboli zhruba 183 dní. Tak dlouho nebude moct Jay Won kompetitivně nastoupit v žádném z turnajů ani zápasů ve Valorantu. Příznivci téhle střílečky už jeho návrat vyhlíželi, teď jim ale úsměv spadne.

  Sám „sinatraa“ se k celému vyšetřování vyjádřil celkem suchým příspěvkem na Twitteru, ve kterém dává najevo, co si o tomhle všem myslí. „Z příspěvku je jasné, že Cleo vzpomíná na celý náš vztah úplně jinak než já,“ začal 21letý hráč.

  „Ale shodneme se na tom, že byl pro nás oba hodně nezdravý. Omlouvám se Cleo a lituji, jak to celé skončilo. Nikdy jsem na ni ale nijak neútočil,“ pokračoval. „Plně spolupracuji na vyšetřování a poskytuji zvukové nahrávky a videoklipy, na které Cleo odkazovala ve svém příspěvku,“ dodal.

  „Sinatraa“ a jeho přítelkyně tak mohou považovat tenhle „románek“ za ukončený. Sexuální obtěžování, ne zrovna ideálně nastavené poměry ve vztahu a nátlak resultovaly v pauzu od Valorantu, kterou si bude hráč odpykávat 6 měsíců.

  “Poučím se z chyb a jako člověk posunu,” doplnil “sinatraa”. Tak doufejme i za něj!

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VINI potvrzuje, že opouští tým FURIA

  Vinicius "VINI" Figueiredo podle dnešního prohlášení nebude v příštím roce součástí soupisky CS:GO týmu FURIA. Tým za něj již hledá náhradu.
  Společnost Valve poskytuje aktualizaci Battle passu do hry Dota 2

  Společnost Valve poskytuje aktualizaci Battle passu do hry Dota 2

  Ve všech regionech probíhají kvalifikační turnaje a společnost Valve zveřejnila další plány pro nadcházející sezónu 2022 Dota Pro Circuit. První z nich začne příští týden.
  Elige

  Aktuální stav Counter-Strike sestavy Teamu Liquid

  Poté, co Severoameričané začátkem měsíce prožili těžké tažení na PGL Stockholm Major, kde vypadli ve fázi Legends s jednou výhrou a třemi porážkami, morálka v týmu není moc dobrá. A jedna z hvězd Liquidu, Jonathan "EliGE" Jablonowski, se nedávno vyjádřil ke stavu týmu.
  Silver Snipers

  Věk je jen číslo. Bývalé vojáky a policisty nad 60 let láká seniorský tým Counter-Striku

  „Počítačové hry jsou jen pro mladé.“ „Starší hráči nemají na scéně co dělat.“ Takové jsou často názory na prostředí e-sportu. Pravdou ale je, že i starší a vysloužilí lidé se mohou zapojit. Nový tým s názvem Golden Snipers láká další členy do svých řad. Podmínkou je věk starší 65 let, zkušenosti a chuť se učit novým věcem.
  Canna

  Budoucnost topaře T1 Canny je kvůli sporu o smlouvu s organizací nejistá

  Mezisezóna League of Legends může být jedním z nejzajímavějších období roku, ale jak pro koho. Top laner T1 Canna se údajně potýká se sporem o smlouvu, což vede k nejistotě ohledně jeho budoucnosti.
  Fade

  Invictus Gaming se loučí s Kakou a podepisuje smlouvu s Fadem z EHOME

  I po oživení organizace v průběhu minulé sezóny dělá iG velkou změnu ve své Dota 2 soupisce. Svého bývalého kapitána Kaku nahrazuje Fadem.
  Reklama
  Reklama
  Reklama