Více
  -0.7 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  Případ uzavřen. „Sinatraa“ trestu neunikne, Valorant si nezahraje 6 měsíců

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Už jsou to zhruba 2 měsíce a 1 týden k tomu od doby, co se na Twitteru objevila několikastránková publikace, která cílila na ne zrovna povedené soužití mezi „sinatrou“ a jeho bývalou přítelkyní. Profesionální hráč Valorantu čekal na verdikt až doteď: kompetitivně si nezahraje 6 měsíců.

  O průběhu kauzy okolo „sinatry“ jsme Vás informovali už na začátku minulého týdne, v tu dobu se ale soudy vynášely jen v teoretické rovině. Mluvilo se o tom, že rodák z USA chystá velkolepý návrat a celá věc se smete pod koberec.

  Začal valit na sociální sítě streamy, bavil se s fanoušky, dělal, jako by se nic nestalo. Jenomže to se zřejmě mladík přepočítal, náladu a sen o „comebacku“ mu pořádně zhatili vyšetřovatelé z vedení Valorantu, společnosti Riot Games.

  „Jay Won byl shledán vinným,“ potvrdili. „Tohle chování nebudeme v prostředí Valorantu v žádném případě tolerovat,“ dodali. Všechno je teď vidět v jasnějších barvách a „sinatraa“ si bude muset dát od hraní na chvilku pauzu.

  6 měsíců

  6 měsíců, neboli půl roku, neboli zhruba 183 dní. Tak dlouho nebude moct Jay Won kompetitivně nastoupit v žádném z turnajů ani zápasů ve Valorantu. Příznivci téhle střílečky už jeho návrat vyhlíželi, teď jim ale úsměv spadne.

  Sám „sinatraa“ se k celému vyšetřování vyjádřil celkem suchým příspěvkem na Twitteru, ve kterém dává najevo, co si o tomhle všem myslí. „Z příspěvku je jasné, že Cleo vzpomíná na celý náš vztah úplně jinak než já,“ začal 21letý hráč.

  „Ale shodneme se na tom, že byl pro nás oba hodně nezdravý. Omlouvám se Cleo a lituji, jak to celé skončilo. Nikdy jsem na ni ale nijak neútočil,“ pokračoval. „Plně spolupracuji na vyšetřování a poskytuji zvukové nahrávky a videoklipy, na které Cleo odkazovala ve svém příspěvku,“ dodal.

  „Sinatraa“ a jeho přítelkyně tak mohou považovat tenhle „románek“ za ukončený. Sexuální obtěžování, ne zrovna ideálně nastavené poměry ve vztahu a nátlak resultovaly v pauzu od Valorantu, kterou si bude hráč odpykávat 6 měsíců.

  “Poučím se z chyb a jako člověk posunu,” doplnil “sinatraa”. Tak doufejme i za něj!

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS