Více
  9.3 C
  Czech
  Pátek, 7 října, 2022

  Overwatch 2 už se další bety nedočká

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Po skončení prvních dvou betaverzí hry Overwatch 2 potvrdil ve čtvrtek na Twitteru obchodní ředitel a viceprezident Jon Spector, že až do spuštění předběžného přístupu nebudou žádné další veřejné betaverze. Reaguje tak na zvědavost fanoušků po skončení druhé bety. Díky této zprávě si hráči budou muset na další hraní Overwatch 2 počkat dva měsíce.

  Spector potvrdil, že žádné další bety už nebudou

  Spector uvedl, že se diskutovalo o třetí veřejné betě, ale tým se rozhodl ji nevydat. Tým Overwatch 2 bude pokračovat v testování hry v rámci své interní skupiny, ale fanoušci se hry dočkají až 4. října 2022. Toto datum je dříve potvrzeným datem vydání Overwatch 2 v předběžném přístupu, ve stejnou dobu byla odhalena i Junker Queen.

  „Dnes zbývají do vydání hry Overwatch 2 pouhé dva měsíce! Víme, že se hráči nemohou dočkat, až se do hry ponoří, a zaznamenali jsme dotazy ohledně možnosti třetí veřejné bety. I když budeme pokračovat v každodenním interním testování OW2, žádné další veřejné betatesty neplánujeme,“ prohlásil.

  Spector v tweetu také potvrdil, že se tým bude zabývat tím, jak probíhaly dvě předchozí bety, a na základě toho se zaměří na uvedení co nejlepší hry při vydání.

  Co to znamená pro OWL a dále

  S touto zprávou se objevilo několik otázek ohledně Overwatch League, včetně toho, jak budou fungovat patche. Pokud například interní tým Overwatch 2 provede významnou aktualizaci, bude se vztahovat i na týmy Overwatch League? Liga nedělá aktualizace v polovině fáze a místo toho čeká až na další fázi, aby hru aktualizovala na nejnovější patch.

  Podle harmonogramu sezóny 2022 Overwatch League končí letní fáze Showdown na začátku září. První dva týdny fáze Countdown Cupu jsou ještě před 4. říjnem, takže tato závěrečná fáze je na podivném místě.

  Jak se v lize uplatní noví hrdinové a nové aktualizace, pokud zůstane v platnosti jejich pravidlo, že se v polovině etapy neaktualizuje? Budou noví hrdinové na startu nebo velké změny aplikovány až v play-off 2022? Na to si budeme muset počkat, ale co víme jistě, je, že s koncem bety si fanoušci budou muset počkat. V rámci Countdown Cupu si fanoušci budou moci zahrát Overwatch 2.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS