Více
  -0.7 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  OpTic se na VALORANT Masters v Kodani pořádně rozparádil

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Společnost OpTic Gaming na VALORANT Champions Tour Masters Copenhagen nastoupila jako druhý tým ze Severní Ameriky. Ve skupinové fázi možná prohráli svůj úvodní zápas. Mohli být téměř vyřazeni v zápase o nejlepší trojici proti LOUD. Ale od středy je to všechno minulostí.

  V herním projevu úřadujících vítězů Masters nebyla ani špetka zranitelnosti, zaváhání nebo pochybností o sobě samých, když se probojovali přes KRÜ Esports a zajistili si místo v play-off v Dánsku. Cíl OpTic zopakovat úspěch na Masters Reykjavík postupem zpět je velmi živý.

  “Upřímně, každý zápas je těžký. Prostě budeme ke každé mapě přistupovat stejně a uděláme pro to maximum,” řekl Jaccob “yay” Whiteaker z OpTic. “

  Absolutní dominance nad KRÜ

  KRÜ byli na Masters druhým nasazeným týmem Latinské Ameriky. Jsou také týmem, který byl na všech mezinárodních VCT LAN. Tento rodokmen jim však proti naštvaným OpTic nepomohl.

  Jimmy “Marved” Nguyen z OpTic byl nesporným MVP zápasu. Není mnoho controllerových hráčů, kteří by dokázali najít stejnou úroveň údernosti jako Marved. Jeho defenzivní výkon s Astrou na Splitu nebyl ničím jiným než mistrovskou třídou.

  “Ten zápas jsem to cítil. Líbily se mi úhly, které jsem držel. Ať už jsem držel jakýkoli úhel, byl jsem si jistý, že se mi podaří zabít. Hrál jsem trochu agresivněji, protože jsem to cítil,” řekl Marved.

  Marvedova hra Omen na Havenu byla prostě neuctivá, protože držel W, dokud byl za KRÜ stejně často jako před nimi. To zahrnovalo i některé méně než vhodné teleporty Omenů, ale hvězdnému hráči dne to vyšlo.

  “Jen jsem se na ně snažil stylizovat,” řekl.

  Během zápasu se samozřejmě objevilo několik důležitých polehčujících okolností pro KRÜ. Jejich hvězdný duelant Angelo “keznit” Mori byl nějakou dobu nemocný. Po zápase zamířil do nemocnice, aby se nechal vyšetřit.

  “Chci jen všechny požádat o klid a být v pohodě. Měl bolesti, které mu znemožnily hrát naplno. Nemyslíme si, že by to byl nějaký závažný problém,” řekl hlavní trenér KRÜ Leandro “Leazo” Liset.

  I když je to pro KRÜ konec cesty, stále má možnost kvalifikovat se na šampionát prostřednictvím kvalifikace o poslední šanci nebo v případě, že Leviatán předvede v Kodani špatný výkon. Hráči věří, že ještě nepředvedli výkony na nejvyšší úrovni a že mají ještě co dát.

  “Věřím, že tým je čím dál silnější. Každý z nich zná svůj skutečný potenciál,” řekl Leazo.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS