Více
  0.4 C
  Czech
  Pondělí, 29 listopadu, 2021

  Online festival je v plném proudu. Dvacetiny Xboxu slaví speciální hosté, nechybí soutěže o ceny

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Kdo by to byl řekl. Dnes už ikonická konzole s názvem Xbox slaví své 20. narozeniny. Při příležitosti výročí se od 29. října koná jedinečný Online festival, na kterém se toho děje až, až. Akce potrvá celkem 11 dní, během kterých mohou zájemci sledovat celkem 11 živých streamů. Na těch nechybí atraktivní hosté, novinky a soutěže o parádní ceny.

  Čím je zajímavý listopad roku 2001? Právě tehdy spatřila světlo světa první herní konzole Xbox. Tehdejší senzace vlétla na trh a strhla lavinu zájmu, která trvá až dodnes. Verze 360, One, Series X či Series X. Takhle nějak se Xbox postupně vyvíjel až do současné podoby.

  Xbox slaví dvacetiny a u příležitosti narozenin se koná také Online festival 2021. „Značka Xbox letos slaví 20 let od chvíle, kdy byla stejnojmenná konzole poprvé uvedena na trh. A právě oslava tohoto výročí bude hlavním tématem tentokrát jedenáctidenního Online festivalu 2021,“ stojí na oficiálních facebookových stránkách velké události.

  Od 29. října až do 8. listopadu mají pořadatelé nabitý program. Minulostí už jsou přednášky a povídačky s předními českými hráčkami, novináři či organizátory nejrůznějších akcí a tvůrci digitálního obsahu, stále je toho ale dost před námi.

  Microsoft, auta, Sparta nebo Chili

  Chcete se dozvědět, zda je hraní životním stylem? Jak se uváděla konzole Xbox i s pohybovým senzorem Kinect na český trh? Zda umějí hrát hry i profesionální sportovci z pražské hokejové Sparty? To všechno se ještě dozvíme. Následný program je zaměřený v následujících živých streamech také na fanoušky a herní komunity nebo streamovací platformu Twitch.

  Závěrečný den pak bude patřit sekci rychlých aut. Kromě toho vystoupí na Online festivalu také účastnice loňského ročníku kulinářské soutěže Master Chef Česko Chili Ta Thuy.

  Soutěže o ceny

  Kromě zajímavého povídání, ke kterému samozřejmě mohou fanoušci přispět komentáři pod jednotlivými streamy, se můžou účastnici Online festivalu těšit i na nejrůznější ceny. O ty se soutěží v rámci streamu, které probíhají každý den až do 8. listopadu vždy v 19 hodin.

  Nic by samozřejmě nešlo zrealizovat bez podpory partnerů. Tím hlavním je stejně jako vloni Alza, mezi další patří například firma LG, která s Microsoftem uzavřela exkluzivní smlouvu ohledně televizorů OLED. Ty se staly oficiálními partnery konzolí Xbox Series X. K dalším výrazným partnerům patří také společnost Lenovo.

  Pokud máte čas, rozhodně si nenechte Online festival 2021 ujít. Co se děje v jednotlivých dnech? To se dočtete na oficiálních stránkách akce zde, sledovat ale můžete i stránky Xboxu na Facebooku zde, kde probíhají jednotlivé streamy.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Kylian Mbappé FIFA

  Top 10 největších oblíbenců ve FIFĚ 22. Bez Ronalda nebo Kantého ani ránu

  FIFA 22 je dost možná tou nejlepší edicí série fotbalových simulátorů, která kdy vyšla. Zájemci mohou u téhle hry trávit volný čas už od začátku října, na jakékoliv recenze je ale ještě poměrně brzy. O tom, s kým hráči nejraději hrají, už ale jistou představu máme. Tohle je 10 nejoblíbenějších karet režimu Ultimate Team.
  PUBG MOBILE a a vydavatel Riot Games oznámili partnerství

  PUBG MOBILE a vydavatel Riot Games oznámili partnerství. Přivedou svět Runeterry na mapu Erangel

  PUBG MOBILE, jedna z nejpopulárnějších mobilních videoher na světě, a herní vývojář a vydavatel Riot Games oznámili partnerství. Postavy, předměty a místa z nadcházející série Arcane se tak objeví ve hře PUBG MOBILE. Aktualizace vyjde v polovině listopadu jako součást updatu na verzi 1.7. Jde o jedno z prvních podobných partnerství Riot Games, díky kterému přináší universum League of Legends ještě více hráčům po celém světě.
  RiotX Arcane

  Riot Games spouští festival RiotX Arcane. Na co se hráči mohou těšit?

  Herní vývojář a vydavatel Riot Games oznamuje spuštění festivalu RiotX Arcane – měsíc trvající akce, při které se všechny jeho produkty spojí v rámci oslav vydání prvního animovaného seriálu Arcane. Hráče a fanoušky čekají různé živé či digitální multimediální akce, které se budou během měsíce vyvíjet s každým zveřejněným dějstvím seriálu, a dále různé herní aktivace napříč všemi tituly od Riotu. Festival RiotX Arcane začíná a přejde do super víkendu aktivit s mistrovstvím světa v League of Legends a premiérou Arcane.
  DWG Kia

  Kromě poháru dostane vítěz Worlds i vzácný prsten. Riotu s ním pomáhal Mercedes

  Každý profesionální hráč League of Legends míří k jednomu jedinému cíli. Ten představuje mistrovství světa známé jako Worlds. Letos se hraje bez diváků, na Islandu, k tomu ale bude mít i další novinku. Mimo to, že vítězové zvednou nad hlavu pověstnou trofej, obdrží i speciální prsteny. S jejichž výrobou pomáhal organizátorům Mercedes.
  "dupreeh"

  Elitní snajpři Counter-Striku jako dolaroví milionáři. Žebříčku kralují Dánové

  Peníze v e-sportu. Téma, o kterém se v poslední době hodně mluví. Na turnaji The International 10 v Dotě 2 si vítězové přišli na prémii asi 18 milionů dolarů. K Dotě se nic nepřiblíží, zle se ale nemají ani snajpři z CSGO. Dolarových milionářů je hned 15.
  Fortnite

  Fortnite jako celovečerák. Tvůrci prý chystají film, pomoct mají lidé od Star Wars

  Fortnite je jednou z nejoblíbenější battle royale her na celém světě. Teď se ale chce od zbytku odtrhnout. A to tím, že by tvůrci z Epic Games vytvořili celovečerní film. Kvůli tomu už si prý ve firmě najali i lidi, kteří dříve pracovali u společnosti Lucasfilm. Té, která vyprodukovala Star Wars.
  Reklama
  Reklama
  Reklama