Více
  4.3 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  OG na Internationalu konečně budou hrát s celou soupiskou

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Kvůli problémům s vízy musel tým OG Dota 2 letos hrát na všech turnajích Major kromě Riad Masters s náhradníkem. Přestože dosáhli velkých úspěchů, všichni členové vyjádřili ochotu pokračovat v hraní s chybějícím členem týmu Mishou, což bude případ nadcházejícího turnaje The International 2022.

  Na twitterovém účtu OG se objevila fotka složená z členů týmu a Ceba. Vzhledem k tomu, že bývalý šampion TI za tým zastupoval na minulých akcích, fanoušci předpokládali, že se OG chystá opět hrát s náhradníkem.

  V následném tweetu OG potvrdil, že Ceb je s týmem jako druhý trenér, což znamená, že OG si konečně zahrají s celou svou sestavou na akci LAN pořádané Valve, a to na té největší.

  To je nádherná zpráva pro fanoušky, kterým se tento rok téměř nepoštěstilo celý hvězdný tým vidět v akci. Tým sice v některých momentech působil velmi silně, ale i tak si spousta diváků kladla otázku, jak by se týmu na LAN turnajích dařilo v plné sestavě. Tato možnost se jim konečně naskytla.

  Historie aktuální sopuisky

  Poslední iterace OG vznikla v listopadu 2021 a družstvo se během poměrně krátké doby dokázalo zařadit mezi nejlepší týmy na světě. Dobytí domácí půdy znamenalo pozvánku k soupeření s nejlepšími týmy z celého světa na turnajích pořádaných po celém světě.

  Ačkoli se OG podařilo dostat čtyři své hráče do míst konání turnajů bez problémů, Misha se v průběhu roku potýkal s neustálými problémy s vízy. Na většině významných akcí, kde musel zaskočit dvojnásobný mistr TI, spoluzakladatel OG Ceb nebo trenér týmu Chuvash, byli OG o jednoho muže kratší.

  Zařizování náhradníků je pro týmy nejen stresujícím prvkem, ale může se podepsat i na hráči, který na akci chybí. Misha je také kapitánem OG a v průběhu celé sezóny neúnavně pracoval se svými spoluhráči, aby se dostal na hlavní turnaj. Po výkonech v pravidelné sezóně DPC může být neúčast na Majorech skličující, ale OG i Misha zůstali optimističtí do budoucna.

  International 2022 bude druhou LAN akcí, kterou OG se svou celou aktuální soupiskou odehrají, a již nyní jsou považováni za jeden z týmů, které si pravděpodobně zajistí nejvyšší příčky.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS