Více
  -0.7 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  Nový únik dat z Apex Legends odhalil 9 legend a novou battle royale mapu

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Leakeři z Apex Legends tvrdí, že našli další obsah, včetně devíti dalších legend, pěti dosud nevydaných zbraní, nových Heirloomů pro Crypta a Valkyrie a zcela nové mapy s názvem Divided Moon, a všechny soubory vypustili na internet.

  Obrovský únik, který v úterý na Redditu sdílel anonymní účet, se může pochlubit několika videi z hraní, dlouhými textovými soubory a schopnostmi pro každou uniklou postavu.

  Nové legendy a mapa

  Mezi uniklé legendy patří Caliber, Catalyst, Conduit, Jester, Phantom, Scryer, Uplink, Vantage a Newcastle. Z devíti odhalených postav Apexu má pouze Newcastle plně navržený model, což naznačuje, že bude vydán v příští sezóně. Z těchto uniklých legend se minimálně tři zařadí mezi supporty.

  • Uplink – Defensive
  • Vantage – Recon
  • Catalyst – Defensive
  • Phantom – Support
  • Caliber – Support
  • Jester – Neznámý
  • Newcastle – Defensive
  • Scryer – Recon
  • Conduit – Support

  Do úniku informací o Apexu bylo zahrnuto také pět zbraní: Nemesis (energetická puška), Scorpion (luk), Maelstrom (lehký kulomet), Gemini (energetické SMG) a Fanatic (energetická pistole).

  Součástí úniku souborů Apex Legends je také několik odkazů na potenciální čtvrtou battle royale mapu, která se do hry chystá a která se v současné době nazývá Divided Moon. Na uniklém obrázku mapy je vidět více než tucet pojmenovaných bodů, včetně Dry Gulch, Void Town a Alpha Base.

  Zmíněn je také nový herní režim, který není battle royale, “Capture the Flag”.

  Nové heirloomy

  A nakonec se zdá, že úniky potvrzují, že Valkyrie a Crypto budou dalšími postavami Apexu, které získají ultra vzácnou kosmetiku Heirloom. Zdá se, že Cryptův Heirloom je zelená vibrační čepel a je tipován na 12. sezónu. Ultravzácná kosmetika je ukázána v akci v jednom uniklém gameplay videu a zdá se, že je připravena k vydání.

  Valkyřin heirloom přijde o sezónu později a vypadá jako elektrické kopí. Jeho model se zdá být stále v té nejranější fázi.

  Společnosti Respawn Entertainment a Electronic Arts se k únikům zatím nevyjádřily. Není to zdaleka poprvé, co se vývojáři battle royale zabývají i velkými úniky z Apex Legends – například původní mapa King’s Canyon se na internetu objevila více než rok před vydáním titulu v roce 2019.

  Tento monstrózní únik je největším, který hru od roku 2020 postihl. Tehdy únik jmenoval Valkyrie, Ashe, Horizona a Fuse (všichni od té doby vyšly), stejně jako legendy Blisk, Firebug a Husaria.

  Ve snaze bojovat proti insiderským únikům ve 4. sezóně vytvořili vývojáři z Apexu zcela falešnou postavu Forge a poté ji v animovaném filmu zabili, aby hráče zaslepili.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS