Více
  9.9 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  Nový event přichází do League of Legends. Začíná hádankou. Dokážete ji rozluštit?

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Vývojáři z Riot Games oznámili nový velký event – Strážci světla. Pro fanoušky si připravili na svém webu speciální hádanku. Dokážete odhalit skryté tajemství a odemknout úvodní obrazovku eventu? Napovíme vám s prvním krokem. Hledejte první díl skládačky na úvodní obrazovce.

  Strážci světla oficiálně odstartují 8. července a na novou porci zábavy se mohou těšit hráči League of Legends, League of Legends: Wild Rift, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics a VALORANT. Ti všichni se mohou zapojit. Díky tomuto eventu budou mít hráči možnost pomoci místním komunitám, a to prostřednictvím fondu Riot Games Social Impact Fund. Během posledního eventu Elderwood Ornn charity se takto na charitu vybralo 7 milionů dolarů.

  Strážci světla pokračují v prvním několikaměsíčním příběhu od Riot, který začal v lednu návratem Viega ve videu „Ruination“. Artwork vydaný v rámci oznámení zahrnuje šampiony Viegu a Gwen, kteří vyšli na začátku roku, stejně jako staré známé šampiony League of Legends Luciana, Sennu a Thresh. Na spodní straně nového vizuálu můžete objevit nového šampiona. Jeho jméno je Akshan.

  Další informace o Akshanovi a Strážcích světla se dozvíte během následujících týdnů!

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS