Více
  9.3 C
  Czech
  Pátek, 7 října, 2022

  Největší tituly představené na letošním Gamescomu

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Po dvou letech se v Kolíně na Rýnem opět konala dnes již kultovní herní akce Gamescom. Na ní byla představena spousta zajímavých titulů. Zde jsou ty největší z nich.

  The Callisto Protocol

  Survival horror hra, ze které je okamžitě cítit podobný nádech jako z her Dead Space. Ptáte se proč? Mezi hlavní jména v týmu patří Glen Schofield, který spolu s Michaelem Condreyem vytvořil původní Dead Space.

  Nový trailer nám ukazuje mutující typ nepřítele, kterému v průběhu boje dorůstají části těla, pokud ho nezabijete dostatečně rychle. A samozřejmě nešetří s až depresivně hororovou atmosférou, kterou oplývaly právě první díly série Dead Space.

  Datum vydání je stanoveno na 2. prosince 2022.

  Sonic Frontiers

  Nová běhačka ze světa Sonica s přenádhernou grafikou a otevřeným světem, kdo by mohl odolat?

  Na veřejnost již byly vypuštěny ukázky ze hry, na nich je vidět, že hra se designem levelů drží klasického stylu Sonica, které jsou obohaceny právě o již zmiňovaný otevřený svět.

  Datum vydání je stanoveno na 8. listopadu 2022.

  Hogwarts Legacy

  Dlouho očekávané Action RPG ze světa Harryho Potera se konečně blíží k vydání! Hra běží na Unreal Enginu a vypadá opravdu kouzelně.

  Datum předobjednávky bylo stanoveno na 25. srpna s tím, že hra má být oficiálně vydána 10. února 2023 na všech moderních platformách až na Nintendo Switch. Jeho uživatelé si budou muset ještě nějakou chvíli počkat. To je ale díky výpočetní náročnosti hry vcelku pochopitelné.

  Gotham Knights

  Nová hra ze světa Batmana, která by měla nabídnout sestavu padouchů, která zahrnuje Harley Quinn, Mr. Freeze a Clayface. Oproti dřívějším hrám z Batman světa by hra měla nabídnout vylepšenou grafiku a nové herní mechaniky.

  Datum vydání je stanoveno na 21. října 2022 – to je o čtyři dny dříve, než komunita původně očekávala.

  Dune Awakening

  Mělo by se jednat o survival MMO zasazené v otevřeném světě ve světě Duny. Odhalen byl zatím jen trailer, na kterém ale bohužel není k vidění žádný gameplay, což znamená, že na to, jak hra bude vypadat, si zatím musíme počkat.

  I tak ale trailer působí dobrým dojmem a vysokým rozpočtem, to by mohlo značit dobrou budoucnost pro hru. Již dnes se dokonce můžete registrovat do bety. O datu vydání hry zatím ve vzduchu nekolují ani žádné zvěsti.  

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS