Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Na’Vi jsou neaktivní, ztrácí své Dota 2 hráče

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Natus Vincere byl jedním z několika týmů, který po neúspěšné kvalifikaci na The International uvedl celou svoji soupisku do neaktivního stavu. Nyní tým opouští tři různí členové. Dva hráči včetně dlouholetého trenéra Andrije “Mag” Chipenka.

  Celá soupiska byla 23. července posazena na lavičku. Teď společně s trenérem Magem, který je koučoval od září 2018, opouští organizaci hráči RAMZES666 a RodjER, přičem RodjER byl první z nich, který oznámil, že hledá nový tým už 3. srpna.

  Vzhledem k posunu v termínu The International, máme dostatek času do začátku příští sezóny. Zvažujeme různé možnosti pro budoucnost Na’Vi a zároveň vytváříme novou soupisku,” řekl provozní ředitel Aleksey Kucherov.

  Naše cesty s Mag, RodjER a RAMZES666 se od nynějška rozcházejí. Jsme klukům vděční za jejich výkon v Na’Vi a přejeme jim hodně štěstí v jejich budoucích týmech,” dodává Kucherov.

  Na’Vi se potýká se změnami v soupisce od konce roku 2019, kdy byl SoNNeikO posazen na lavičku a nakonec odešel. Do skupiny se vrátil po více jak roce letos v květnu, ale záhy po neúspěchu v kvalifikacích na TI odešel. Pravděpodobně to bylo kvůli napětí uvnitř týmu, po tom co se umístili pátí.

  Na aktuálně neaktivní soupisce zůstávají pouze dva hráči No[o]ne a V-Tune. Pod smlouvou s organizací jsou také GeneRaL, young G a 9pasha, přičemž z nich si jen GeneRaL letos zahrál pod Na’Vi.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS