Více
  -0.1 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  MOUZ vyřadili Heroic z IEM Cologne 2022

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  MOUZ se dnes v hlavní fázi pomstili týmu Heroic, který je porazil v play-in fázi IEM Cologne. Mladý mezinárodní tým převálcoval Heroic 2:0 a zůstal v turnaji CS:GO s rozpočtem 1 milion dolarů naživu, čímž dánskému týmu uštědřil předčasné vyřazení.

  Tyto dva týmy se dnes po včerejších prohrách v úvodním kole hlavní fáze IEM Kolín nad Rýnem znovu střetly a tentokrát šlo o vyřazovací zápas. Heroic přijel na akci s bývalým rivalem z Copenhagen Flames Jakobem “jabbi” Nygaardem, který byl podepsán jako náhrada za Ismaila “refrezh” Aliho, a opustil hlavní fázi akce bez výhry na jediné mapě, což je obrovská rána vzhledem k tomu, že organizace udělala tento krok, aby dosáhla nových výšin.

  Vše neproběhlo bezchybně

  Jabbi byl statisticky nejhůře hodnoceným hráčem série proti MOUZ. Skončil s bilancí 28-44 K/D a hodnocením 0,78. Všichni hráči na Heroic také skončili se záporným hodnocením, zatímco všichni hráči MOUZ se dnes ukázali, zejména bývalí hráči akademie Jon “JDC” de Castro a Ádám “torzsi” Torzsás.

  JDC byl rozdílovým hráčem MOUZ na Vertigu, kde si zajistil těžce vybojovanou výhru 16:13. Německo-portugalský hráč měl 31 fragů a připravil cestu k vítězství svého týmu. Torzsi naopak zazářil na Nuke s 26 fragy a pomohl MOUZu udolat Heroic 16-10. Maďarský AWPer předvedl v posledním kole jednu z nejkrásnějších her série, když vyhrál spojku jeden proti třem a vyřadil Heroic z IEM Cologne.

  Právě takové výkony JDC a torzsiho jsou tím, co MOUZ budou potřebovat k postupu do play-off. Bude to však těžký úkol, protože potřebují vyhrát dvě série v poměru 1:3, aby si zajistili místo a vyhnuli se vyřazení. Další zápas odehraje MOUZ zítra, 9. července, proti poraženému ze zápasu Movistar Riders vs. Vitality.

  Prohra s MOUZ znamená pro Heroic konec první poloviny sezóny CS:GO a nyní se vydají na letní hráčskou přestávku. Jabbiho bychom neměli soudit za jeho individuální výkony, ale je jasné, že dánský tým s ním potřebuje více času na trénink, aby byl schopen bojovat o mistrovské tituly po celý zbytek roku.

  https://twitter.com/mousesports/status/1545452042193408001

  Historie organizace

  MOUZ je německá profesionální herní organizace se sídlem v Hamburku. Vytváří týmy v mnoha různých hrách a je známá zejména díky úspěšným týmům ve hře Counter-Strike.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS