Více
  -0.7 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  Masivní únik dat Valve odhalil několik nových titulů

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Rozsáhlý průzkum dat nedávno zveřejněných serverem Aperture Desk Job, který provedl novinář Tyler McVicker zaměřený na společnost Valve, odhalil rozsáhlé informace o novém ambiciózním projektu ze světa Half-Life od společnosti Valve. Kromě toho také informace o několika dalších neoznámených titulech.

  Zdrojový kód Aperture Desk Job, který byl zveřejněn 1. března, poskytuje rozsáhlý pohled na Citadel, působivý, ale nepotvrzený projekt Half-Life, na kterém se údajně ve společnosti Valve pracuje. McVicker jej popisuje jako hybrid RTS/FPS založený na souboji Combine a rebelů, týmové hře, hře družstev a tříd… s kampaní pro jednoho hráče a dvěma hlavními systémy ve hře.

  Jedním z těchto hlavních systémů je podle všeho používání schopností, což jsou držené předměty, které zahrnují zbraně, vylepšení zbraní, alternativní palbu, munici, granáty, buffy a další schopnosti. Druhým systémem je podle všeho používání “botů”, které může hráč nasadit z pohledu shora dolů, jako by to bylo v RTS. Tito boti obsahují různé třídy a mohou být umístěni do družstev. Boti v těchto družstvech mohou být vybaveni schopnostmi a McVicker ve svém videu níže popisuje několik schopností, které objevil v komentářích ke zdrojovému kódu.

  Mluvíme tedy o kampani pro jednoho hráče, podrobných informacích o schopnostech hry a jejich fungování a o tom, že ve hře budete ovládat velitele, který se dívá na dění a rozmisťuje roboty, přičemž se budete moci přímo zapojit do hry tím, že jednoho z robotů převezmete. Je zde tedy mnohem více konkrétních informací než ve většině ostatních dataminů.

  Další projekty

  Kromě obrovského množství informací o projektu Citadel objevil McVicker také projekty pro hru Half-Life: Alyx, port hry CS:GO do enginu Source 2 a obnovení dříve zrušené malovací hry ze světa Portalu.

  O většině těchto titulů fanoušci spekulují už delší dobu. Half-Life: Alyx byla jednou z nejoblíbenějších a nejoceňovanějších VR her. O přechodu hry CS:GO na Source 2 se v masivní komunitě této hry mluví již několik let a mnozí v něm vidí šanci, jak znovu vzbudit větší zájem o tento titul uprostřed vydávání novějších kompetitivních stříleček.

  Nic není oficiálně potvrzeno, dokud to Valve neoznámí, ale vzhledem k tomu, kolik informací o Citadel existuje, je silně naznačeno, že hra je skutečná a ve vývoji.

  Jediným problémem je, že k podobným únikům už v minulosti u Valve došlo, ale ani tak z toho žádná hra nevznikla, přičemž společnost je pověstná tím, že v polovině projektu ztratí zájem a nedokončí ho.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS