Více
  11 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  Máme toho dost, zuří fanoušci. „Indiefoxx“ jim předhazuje svůj účet na OnlyFans

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Slavná americká streamerka „Indiefoxx“ si koleduje. Už v minulosti dostala několikrát „ban“ za nevhodný obsah, který na svém kanálu na Twitchi prostřednictvím nahoty ukazovala. Teď se dostala do křížku s fanoušky i kvůli další věci. Bez ostychu totiž propaguje svůj profil na OnlyFans.

  Kontroverzní. Při nejmenším takhle odvážným přívlastkem by se dal označit profil hvězdy platformy Twitch. Jenelle Dagres zná celý internetový svět spíše pod přezdívkou „Indiefoxx“, obsah s ní spojený je ale předmětem sporů.

  Rodačka z USA totiž dostává jednu stopku za druhou a důvodů je hned několik. Nahota, video z vířivky, kde vystupovala jen v plavkách nebo nápad nechat si posílat peníze a psát si jména svých podporovatelů na holé tělo.

  „Je to směšné. Už jsem viděla spoustu jiných holek, jak si píšou jména přímo na prsa. Já si je napsala na klíční kost, aby vypadala jako tetování,“ supěla „Indiefoxx“. Čtyřdenní „ban“ si nakonec odbyla a na svém profilu řádí i dál.

  Fanoušky ale v poslední době vytočila i jinak. Propagace alternativních profilů na kanálech sice vedení Twitche povoluje, příznivce slavné streamerky ale vytáčí jeden konkrétní. A to profil na stránce OnlyFans.

  O co jde?

  Pokud vám tenhle název nic neříká, pokusíme se onu stránku alespoň maličko přiblížit. Jde o platformu, kde vydělávají lidé skrz příspěvky od „fanoušků“. Těm pak daná osoba povoluje sledovat jejich obsah, nutno však říct, že jde spíš o věci pro dospělé.

  „Tohle na Twitchi neuvidíte,“ slibuje „Indiefoxx“ ve svém biu. A tak to skutečně je. Pokud by se její videa z OnlyFans dostala ke všem, tedy i na Twitch, mohla by si vysloužit i doživotní zákaz činnosti. Takhle tak maximálně nazlobí své příznivce.

  Jak už bylo řečeno, Twitch tyhle aktivity povoluje, fanouškům ale vadí celá situaci spíše z morálního hlediska. Vířivka, plavky, nápisy? Budiž. Prezentovat ale veřejně stránku, která je přístupná až od 18 let, to je přes čáru.

  Není jasné, zda bude Twitch přiklánět nesmyslným nápadům „Indiefoxx“ nějakou váhu. Sama streamerka ale stoprocentně o část svých věrných přijde.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS