Více
  -0.7 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  Los Angeles Gladiators se stali šampiony Midseason Madness

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Tým Los Angeles Gladiators porazil ve finále Overwatch League 2022 Midseason Madness tým San Francisco Shock 4:2 a stal se šampionem této fáze. Stali se tak šampiony etapy v sezóně 2022, kteří zvítězili také v Kickoff Clash.

  Před touto sérií byli Gladiators týmem, který se probojoval přes nižší soutěž až do finále. Na Havaj přijel tým Shock, který se probojoval do horní skupiny a porazil týmy jako Shanghai Dragons, London Spitfire a také Gladiators. Gladiators však zabojovali a porazili Atlanta Reign 3:1, čímž si zajistili odvetu s Shockem, ve které se rozhodne, kdo získá titul Midseason Madness.

  Pro Gladiators nemohla série začít lépe. Ilios se ukázal jako opravdu těsný, ale Gladiators jej dokázali těsně vyhrát. Další mapa Eichenwalde se ukázala jako lépe vyhovující silným stránkám Gladiators. Gladiátoři mapu plně dokončili při útoku, než udrželi Shock těsně u mostu. Třetí mapou byl Watchpoint Gibraltar, který se také ukázal být stejně těsný jako Ilios. Injekce Lee “ANS” Seon-changa však stačila k tomu, aby se LA dostalo na vrchol, přičemž jeho Widowmaker stále patří k nejlepším v lize.

  Shock bojuje

  Další dvě mapy se přiklonily na stranu Shocku, podobně jako v prvním zápase na začátku turnaje. Na New Queen Street pomohl Kim “Proper” Dong-hyun Shocku zahájit comeback skvělým výkonem Tracera. V pokračování v Lijang Tower se dalo říct to samé, protože Proper spolu se spoluhráčem Samuelem “s9mm” Santosem prostě nenechali zadní linii Gladiators dlouho žít.

  Vše dospělo až do Dorada, mapy, která mohla potenciálně sérii vyrovnat. Oba týmy plně vytlačily payload až do konce mapy, přičemž lepšího času dosáhli Gladiators. Jung “Kilo” Jin-woo však začal vyhrávat více soubojů s Widowmakerem a v prodloužení málem získal dva kontrolní body. Nakonec se Gladiators z Los Angeles podařil i velký nápor v prodloužení, kdy získávali klíčové sestřely, a jen tak tak se jim podařilo porazit Shock na dálku a stát se opět šampiony.

  Těžká prohra pro Shock, kteří si v té době prostě nebyli schopni sáhnout na trofej. Nyní je čeká malá přestávka do další fáze, Summer Showdown, která začíná 11. srpna.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS