Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Leeds vstupuje do e-sportu! Fotbalovým velikánům bude dělat průvodce slavný tým

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Švédská e-sportová organizace si ke svým dvacátým narozeninám nemohla přát lepší dárek. Partu Ninjas in Pyjamas zná asi celý svět počítačových her, o Leeds United ví na druhé straně hlavně ten fotbalový. Oba celky se spojí dohromady a začnou novou společnou kapitolu s názvem: E-sport.

  Fotbalisté budou na scéně e-sportu nováčkem, průvodce jim ale budou dělat zkušení matadoři. Úspěchy zaručily Švédům tituly jako League of Legends nebo Counter Strike. Teď se ale vnoří nově také do FIFY. Leeds totiž v loňské sezoně postoupili do nejvyšší anglické soutěže, což jim otevřelo cestu.

  Přesněji vchází do bran ePremier League – nejvyšší soutěže FIFY v Anglii. „Partnerství s Leeds je pro Ninjas in Pyjamas vzrušujícím milníkem. Naše ikonické kluby sdílejí podobné historie transformace a základních hodnot, když se probojovávají zpět na vrchol svých oborů,“ uvedl Hicham Chahine, CEO švédského týmu.

  „Jsme velmi nadšení z této společné cesty a v nadcházejících týdnech mějte oči otevřené pro další vzrušující oznámení,“ dodal. Jaké mají oba cíle? Hlavně uspět. Jak Angličané, tak Švédové, si museli cestu na vrchol tvrdě vydupat a hlavně fotbalisté věří, že se jim povede stejný kousek, jako trenérovi „A“ týmu Marcelu Bielsovy.

  101 let. Tolik klubu z Leedsu je. Vždy hrál dobře a dařilo se mu, dlouhých 16 let se ale až doteď plácal v nižších soutěžích. Partnerství s Ninjas in Pyjamas mu dá novou příležitost zazářit i mimo trávník.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS