Více
  9.9 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  LCS opět přivítá diváky v losangeleském studiu, lístky budou v prodeji od půlky března

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Už jsou to více než dva roky, co se fanoušci League of Legends naposledy objevili ve studiu LCS v kalifornské Santa Monice. Kvůli pandemii nemoci covid-19 strádali, to se však příští měsíc změní díky playoff 2022 Spring Split. Liga konečně otevírá své dveře veřejnosti a prodej vstupenek bude zahájen ještě tento měsíc.

  Příští týden ve čtvrtek 17. března začne společnost Riot Games prodávat vstupenky na zápasy ve studiu LCS, cena bude 20 dolarů na osobu za všeobecné vstupné nebo 35 dolarů na osobu za místa v první řadě. Play-off začne v sobotu 2. dubna prvním kolem zápasů a konečně bude k dispozici živé publikum, které přidá výkřiky, pokřiky, skandování a pozvedne atmosféru do nových výšin.

  Při návštěvě ligových akcí naživo je stále důležitým aspektem, který je třeba brát v úvahu, zdraví a bezpečnost všech lidí v budově. Proto každý, kdo má vstupenku do studia LCS, bude muset mít u sebe doklad o stavu očkování nebo bude muset předložit negativní test COVID-19, který při začátku představení nebude starší než 48 hodin. Kromě toho jsou při pobytu uvnitř vyžadovány roušky, které lidem budou poskytnuty, pokud někdo náhodou zapomene.

  Naposledy byli fanoušci do studia vpuštěni v roce 2020, tedy ještě předtím, než se pandemie rozšířila po celých Spojených státech i mimo ně. Každá liga na světě byla nucena zavřít své dveře a hrát na dálku, a i když se někteří hráči vrátili k LAN soutěžím, měli zavedeno mnoho pravidel, aby mezi sebou zabránili nadměrnému riziku vystavení. To bohužel znamenalo, že ani fanoušci nesměli být osobně přítomni.

  V rozmezí dvou let se fanoušci v Severní Americe dočkali zvednutí praporu nového týmu ve studiu LCS, když 100 Thieves vyhráli svůj první šampionát, zatímco Cloud9 získalo dva šampionáty Spring Split po dlouhých šesti letech čekání, aby do vitríny s trofejemi něco přidali. Nyní jsme vstoupili do nové éry soutěže s čerstvými vyzyvateli, kteří na nás čekají, a ve vzduchu už je cítit spousta elektřiny.

  Vzhledem k COVID-19 situaci bylo poznamenáno, že pro 1. týden profesionální ligy bude použit hybridní model, a pokud se některý tým nebude moci dostavit do studia, bude jeho soupeřům nabídnuta také možnost hrát na dálku.

  Připravte se na výbušnou akci LCS, až příští měsíc začne play-off.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS