Více
  8.2 C
  Czech
  Pátek, 7 října, 2022

  LA Thieves vyhráli CDL Championship

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Tým LA Thieves porazil ve finále Call of Duty League Championship tým Atlanta FaZe a získal tak svůj první titul mistra světa jako organizace.

  Po roce plném rozporuplných výsledků končí pro LA Thieves sezóna 2022 Call of Duty League opětovným vítezstvím. Thieves před několika týdny vyhráli Major IV a navázali na to jedním z nejdominantnějších výkonů v Champs za poslední roky. Na Champs LA prošli celým bracketem a za celou dobu neprohráli ani jednu sérii.

  Jedná se o první titul pro celou základní sestavu, kterou tvoří Octane, Kenny, Envoy a Drazah. Kenny byl také za své stabilní výkony v průběhu celého turnaje oceněn jako MVP CDL Postseason. Jedná se o Kennyho druhé ocenění MVP v řadě, protože získal také cenu MVP v Major IV. Kenny zažil jeden z nejlepších obratů v sezóně 2022, který zahrnoval změnu role z AR na SMG v polovině sezóny.

  Tým LA Thieves patřil mezi jediné týmy v roce 2022, které neprovedly žádnou změnu na soupisce. Stalo se tak navzdory tomu, že celá komunita i jejich vlastní fanouškovská základna volala po kompletním vymazání soupisky. Abychom byli spravedliví, Thieves si v prvních třech fázích nevedli vůbec dobře. Nejdříve byli vyřazeni na III. majoru, ale pak se jim podařilo vše vyřešit ve IV. majoru. Ať už přišli na cokoli, fungovalo to na jedničku, protože LA poslední měsíc a půl naprosto dominovali. V posledních dvou soutěžích dominovali zejména nad Atlantou FaZe, což nakonec rozhodlo o jejich vítězství na Champs.

  Jednoznačný průběh finále

  Velké finále bylo až do několika závěrečných map poněkud nudné. LA poměrně snadno zvítězilo 4:0 nad Atlantou. I když se Atlanta postarala o zajímavou situaci dvěma vítěznými mapami, Thieves se v 11. kole na toskánské mapě Search and Destroy chytili a vyhráli celou akci. Hra týmu v Search and Destroy byla hlavním faktorem jejich obratu v polovině sezóny. Jejich Hardpoint a Control je však táhly celým Champs bracketem.

  LA a zbytek CDL nyní vyhlíží posezónní období a sezónu Modern Warfare II.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS