Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Jak v nových Call of Duty titulech získat fotbalové operátory?

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Tři z největších fotbalových hvězd na celém světě se ještě letos objeví ve hrách Call of Duty: Modern Warfare 2 a Warzone 2.

  Jak potvrdila společnost Activision, Messi, Neymar Jr. a Paul Pogba se objeví v Modern Warfare 2 i Warzone 2 jako hratelní operátoři. To se bude shodovat s herní událostí FC, která oslaví začátek mistrovství světa ve fotbale v polovině listopadu. Zhruba ve stejnou dobu dorazí i aktualizace Season 1, která byla v plném rozsahu odhalena již dříve.

  Zatím není jasné, kdy přesně herní událost v MW2 a Warzone 2 začne, ale až se tak stane, hráči si budou moci vyzkoušet všechny tři fotbalové operátory.

  Získání Messiho, Neymara Jr. a Pogby v Modern Warfare 2 a Warzone 2

  Společnost Activision ve svém příspěvku na blogu k 1. sezóně uvedla, že všichni tři fotbaloví operátoři dorazí v samostatných balíčcích do obchodů. V tuto chvíli není přesně známo, jak budou tyto balíčky naceněny ani jaký bude jejich přesný obsah. V roadmapě Season 1 pro MW2 a Warzone 2 je pouze uvedeno, že všichni tři operátoři dorazí v různých časech v průběhu akce FC. Data pro jednotlivé operátory jsou uvedena zde:

  • Neymar Jr. – 21. listopadu
  • Paul Poga – 25. listopadu
  • Messi – 29. listopadu

  V těchto dnech mohou hráči přejít do herního obchodu a zakoupit si konkrétní balíček, který operátora obsahuje. Pokud bychom měli předpokládat, každý balíček bude stát zhruba 15-20 dolarů a bude obsahovat nějakou kosmetiku s fotbalovou tématikou, samotného operátora a možná i modrotisk zbraně. Pokud budou chtít hráči vlastnit všechny tři operátory, budou si muset zakoupit každý balíček zvlášť.

  Kromě operátorů Messi, Neymar Jr. a Pogba představí akce FC v Modern Warfare 2 a Warzone 2 nový herní režim nazvaný CODBall. Další podrobnosti o něm a o akci FC jako celku obdržíme po spuštění 1. sezóny 16. listopadu.

  Každopádně se jedná o skvělý způsob, jak propojit fanouškové základny Call of Duty a fotbalu, což je něco, o co se nikdo v minulosti moc nepokusil. Doufejme, že se vývojářům hry podaří ho dotáhnout do konce a jejich cíl bude splněn.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS