Více
  -0.7 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  Jak se Paper Rex zapsali do pamětí fanoušků Valorantu?

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Paper Rex se celkově umístili na druhém místě. Nebyl to výsledek, který si přáli, ale bylo to víc, než v co doufali na začátku turnaje.

  Fade, Astra, Breach, Yoru a Neon. V tomto složení se Paper Rex představil v rozhodujícím zápase na Breeze ve velkém finále Masters Copenhagen proti FunPlus Phoenix. Takovou sestavu neprovozoval žádný tým na nejvyšší úrovni VALORANT Champions Tour.

  “Zvolili jsme si takovou cestu. Nebyl by to Paper Rex, kdybychom se na žádném turnaji nepokusili o nějakou legraci,” řekl na pozápasové tiskové konferenci hlavní trenér týmu Alexandre “alecks” Sallé.

  Paper Rex přivedli APAC region do velkého finále

  Odkazem Paper Rex z Masters Copenhagen bude přivést asijsko-pacifický region, a konkrétně jihovýchodní Asii, do velkého finále masivní celosvětové esportové akce. Pro VCT to bylo poprvé.

  “Prohra takovým způsobem, jakým jsme prohráli, samozřejmě trochu bolí. Ale dlouho to bolet nebude, protože už teď víme, že jsme se zapsali do historie už jen tím, že jsme tým z APAC a že jsme se dostali do velkého finále,” řekl herní lídr Paper Rex Benedict “Benkai” Tan.

  Benkai cítil, že to byla právě charakteristická směs agresivity jeho týmu, která mu pomohla k nevídanému úspěchu.

  “Kdybych měl dát radu ostatním týmům APAC, řekl bych, aby se snažily nekopírovat ostatní a snažily se vymyslet svůj vlastní herní styl, protože právě ten nám dopřál úspěch,” řekl.

  Ačkoli jejich agresivní styl není zcela jedinečný – alecks dokonce poukázal na FPX jako na tým, který inspiroval mnoho z jejich současných strategií – Paper Rex se stali mistry v uplatňování tlaku, aby našli trhliny v brnění svých soupeřů.

  “Je to šílené hrát proti Paper Rex. Připadá mi, jako byste měli v každém zápase dvě obranné strany,” řekl Kyrylo “ANGE1” Karasov z FPX.

  Dokonce ani FPX nedokázali úplně uzavřít vše, co na ně Paper Rex vrhli. Podařilo se jim to však omezit více než kterémukoli jinému týmu, s nímž Paper Rex během svého působení na Masters Copenhagen bojoval. Stačilo to k tomu, aby si vybojovali vítězství a získali trofej.

  “Tato série je dobrou případovou studií, jak proti nám hrát, protože mám pocit, že FPX odvedli opravdu dobrou práci v boji proti nám, konkrétně na Bind a Fracture,” řekl Benkai.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS