Více
  -0.7 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  Jak probíhal třetí týden LPL?

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Třetí týden profesionální ligy League of Legends 2022 je za námi a sedm dní po sobě se odehrály série mezi 17 týmy ligy. Jelikož se v nich odehrálo mnoho dějových linií, přinášíme vám poznatky z akcí 3. týdne letního splitu LPL 2022.

  Dream nepřestává překvapovat

  Victory Five vstoupila do 3. týdne se svým nováčkem na midu Tanem “Dreamem” Wen-Xiangem stále na startovní listině, protože MVP Song “Rookie” Eui-jin byl stále pryč. Dream má za sebou neuvěřitelný začátek své kariéry v LPL a při vstupu do 3. týdne měl na programu ještě FunPlus Phoenix a Royal Never Give Up. Ale místo toho, aby se proti dvěma domněle nejlepším týmům právem oklepal, byl to pro Dreama jen další týden.

  Zápas proti FPX byl pro Dreama hračkou. Série skončila rychlým výsledkem 2:0 pro V5, což se vlastně očekávalo, protože FPX se zatím v letním splitu nesmírně trápili. Dream však hrál na jiné úrovni. V sérii hrané na dva vítězné zápasy Dream ani jednou nezemřel.

  S tlakem na Dreamova ramena, aby se odrazil, hrál ve 3. hře jako prověřený veterán a v dlouhé, 43 minut trvající hře Dream dostal ze Xiaohu to nejlepší, aby uzavřel sérii 2:1 a zakončil týden stále neporažen.

  Dream je jasným favoritem na titul nováčka roku, ale vzhledem k tomu, že návrat MVP ligy je nevyhnutelný, má V5 v rukou velmi dobrý problém. S kým budou asi po návratu Rookieho postupovat?

  Theshy se projevuje jako klíčový pro WBG

  Legendární top laner Weibo Gaming, Kang “TheShy” Seung-lok, je velmi polarizujícím hráčem. Když je v nejlepší formě, zdá se, že on ani jakýkoli tým, za který hraje, nemůže prohrát zápas. Když ale TheShy nehraje dobře, tým nedokáže za žádnou cenu vyhrát.

  BLG prohrávají s výměnou Breatha za Bina

  Jen několik dní poté, co RNG vyhráli MSI 2022 s Chen “Bin” Ze-Binem jako svým začínajícím top lanerem, tým šokujícím způsobem provedl výměnu s Bilibili Gaming, aby získal top lanera Chen “Breathe” Chena výměnou za Bina. Tento tah se na papíře zdál být pro oba týmy postranní, ale oči se upíraly na RNG a BLG, aby zjistily, zda jeden tým neošidil ten druhý.

  Vzhledem k tomu, že s novými týmy strávili jen málo času, je zřejmé, že Bin a Breathe budou potřebovat čas, aby si zvykli na nové prostředí. Po třech týdnech si však jeden tým vede mnohem lépe než druhý.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS